| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Sprzęt biurowy i sieci > Lenovo Partnerem Generalnym SAP Forum 2016

Lenovo Partnerem Generalnym SAP Forum 2016

12-13 kwietnia 2016 r w Warszawie odbyła się tegoroczna edycja SAP Forum 2016.

Niewątpliwie, SAP Forum to inspirujące spotkania liderów biznesu, prezentacje ekspertów, dyskusje i wymiana poglądów a także sesje networkingowe.

Tematyka konferencji koncentrowała się wokół przeobrażeń biznesu w stronę gospodarki cyfrowej. Odpowiada to nowej strategii SAP zgodnej z przewidywaniami analityków, według których cyfryzacja będzie miała istotny wpływ na działalność biznesową w ciągu najbliższych 3-5 lat i ma doprowadzić do ograniczenia barier, uproszczenia sposobu działania firm i zmiany drogi interakcji firm z klientami.

Firma SAP we współpracy z Lenovo wdraża nową strategię, której celem jest uświadomienie klientów, że cyfryzacja jest nie tylko siłą napędową zmian, ale również okazją do modyfikacji procesów, a nawet modeli biznesowych. Zarówno SAP jak i Lenovo są gotowe na tę falę zmian i innowacji, wraz z kompleksowym pakietem rozwiązań wspieranym przez platformę SAP HANA.

Prezentacje Lenovo pod hasłem „Technologia, jako paliwo dla procesu transformacji cyfrowej” poprowadziła Irene Hopf (Global Thought Leader for SAP Solutions), która kieruje Globalnym Centrum Kompetencyjnym dla rozwiązań SAP w firmie Lenovo. Rozwiązanie Lenovo System x for SAP HANA wyposażone w technologię X6 i procesory Intel Xeon E7, oferuje wyjątkowe możliwości obsługi aplikacji SAP HANA, dając wgląd w krytyczne procesy przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym. Co więcej, serwery Lenovo System x generacji X6 integrujące sprzęt, oprogramowanie i innowacyjne technologie pamięci w ramach architektury najnowszej generacji Enterprise XArchitecture™, dzięki czemu aplikacja SAP HANA działa wydajniej, co prowadzi do znaczącej optymalizacji kosztów.

Dodatkowe informacje:

http://shop.lenovo.com/pl/pl/promo/saphana/

Czytaj także

Data publikacji:

Aktualizacja: 10.05.2016

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Lenovo Partnerem Generalnym SAP Forum 2016.
Lenovo Partnerem Generalnym SAP Forum 2016.

PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Paul Ostrowski

Adwokat i notariusz

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »