reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Polecane strony WWW > Cvliketv.com - CV w wersji video

Cvliketv.com - CV w wersji video

Portal rekrutacyjny CVlikeTV.com, pozwala w domowym zaciszu, stworzyć w sposób bez wątpienia kreatywny swoje CV w wersji video. Według pomysłodawców jest to doskonały sposób aby w dobie niesamowitej konkurencji zaprezentować się pracodawcy od jak najlepszej strony.

W Polsce mamy już sporą konkurencję również i na rynku portali rekrutacyjnych. CVlikeTV.com wyróżnia się spośród nich nowatorską możliwością nagrania przez kandydata 60-sekundowej prezentacji za pomocją kamerki internetowej. Pomysł zastąpić ma nielubiany przez wszystkich list motywacyjny, gdzie powtarzamy dane zawarte w CV w sposób opisowy i pasujący do wizji pracodawcy.

Na podstawie takiej prezentacji, wraz z CV, pracodawca podejmuje decyzję o zaproszeniu wybranych osób na rozmowę rekrutacyjną. Jest to duże ułatwienie, i oszczędność czasu dla obu stron. Prezentacja video może w znacznym stopniu wyciągnąć pozytywne cechy kandydata lub pokazać wady, których nie dostrzegłoby się w liście motywacyjnym.

Prezes firmy Executive Solutions sp. z.o.o wymienia również inne zalety nowego portalu, jak chociażby możliwość szybkiego, wirtualnego sprawdzenia przez pracodawców pożądanych na danym stanowisku umiejętności np. znajomości języków obcych czy kreatywności. Zdaje się więc, że nowa platforma jest nie tylko portalem rekrutacyjnym ale też dobrym kanałem komunikacyjnym pomiędzy zainteresowanymi stronami. Serwis kładzie nacisk na obsługę zawodów, gdzie szczególnie ważna jest prezencja i dykcja kandydatów.

reklama

Czytaj także

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia


Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją39.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama