| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > ABC szkoleń > Raport Aplikacje Sport& Fitness

Raport Aplikacje Sport& Fitness

Wydawnictwo MitMedia i Time4Mobi, partnerzy biznesowi nowo powstającego serwisu SuperApps, rozpoczynają serię publikacji dotyczących rynku aplikacji mobilnych. Pierwszy raport zatytułowany jest „Aplikacje Sport & Fitness”.

Publikacja przekrojowo pokazuje potencjał rynku, tendencje i prognozy rozwoju. Prezentuje dane z rynku globalnego, ale przede wszystkim to, co dzieje się w Polsce: najbardziej unikalne aplikacje, ranking popularności aplikacji z tej kategorii.

Rynek aplikacji mobilnych jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów mobilnego biznesu. Jedną z najbardziej popularnych kategorii aplikacji mobilnych jest Sport & Fitness. Globalna liczba instalacji aplikacji z obszaru Sport/ Fitness/ Health/ Welness wzrosła o 63 proc. na przestrzeni lat 2012-2017. Liczba aplikacji wzrasta niezwykle dynamicznie: ze 156 milionów w 2012 roku wzrośnie do 248 milionów w 2017 roku (IHS: The World Market for Sports & Fitness Monitors—2013 Edition).

Co w Raporcie? Publikacja prezentuje kompleksową charakterystykę rynku aplikacji w tej konkretnej kategorii. Zaprezentowane są najbardziej powszechne i poszukiwane produkty przygotowane dla największych platform: AppStore, Google Play, Windows Phone Marketplace. Raport prezentuje bieżące statystyki i niezwykle dynamiczne prognozy rozwoju tego rynku. W odniesieniu do tendencji na rynku polskim i globalnym. Partnerami Raportu są: Interia, Infor, WieszJak, Mobility, Technikalia TV.

Bezpłatna wersja raportu (plik PDF) jest dostępna pod adresem: http://superapps.pl/blog/raport

„Raport Aplikacje Sport & Fitness” to zapowiedź serii wydawniczej traktującej o współczesnym biznesie aplikacji mobilnych. Kolejna publikacja zawierająca badanie i dane statystyczne rynku aplikacji w kategorii Smart Shopping ukaże się na początku września 2013 roku.

Zobacz serwis: Szkolenia

Autor: MitMedia, Time4Mobi

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Szczerbowski

Prawnik, ekspert prawa cywilnego, podatkowego i handlowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »