reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Truszczyński: podtrzymujemy stanowisko negocjacyjne

Truszczyński: podtrzymujemy stanowisko negocjacyjne

 Polska podtrzymuje swoje stanowisko negocjacyjne, obejmujące pozostawienie pułapu funduszy strukturalnych i spójności na poziomie 4 proc. produktu krajowego brutto - powiedział wiceminister spraw zagranicznych Jan Truszczyński.

"Tak, to jest polskie założenie negocjacyjne" - oświadczył Truszczyński.Luksemburg proponuje Polsce 3,90 proc. funduszy, a razem z dodatkowymi funduszami na pięć województw "ściany wschodniej" w wysokości 570 mln euro - 3,93 proc. PKB.Rząd chciałby też wydłużyć z 3 do 4 lat okres, w którym można wykorzystywać środki przyznane w danym roku na wielkie inwestycje w infrastrukturę.Wreszcie, Polska domaga się, aby VAT był włączany do kosztów, które można pokrywać ze środków unijnych.

reklama

Czytaj także

Źródło:

PAP
Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych

OPZZ jest reprezentatywną organizacją pracowniczą w rozumieniu ustawy o Radzie Dialogu Społecznego, konsekwentnie dążącą do realizacji w Polsce fundamentalnych zasad: wolności, równości, solidaryzmu społecznego, demokracji, tolerancji, sprawiedliwości społecznej, a także – pozbawionego jakichkolwiek wykluczeń – prawa do godnego życia, godnej pracy i płacy oraz godnej emerytury.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama