Kategorie

Składowanie

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Przez kryzys gospodarczy w 2012 roku koniunktura w większości krajów Unii Europejskiej uległa pogorszeniu. Jednak w Polsce, eksport rósł. 
Jedną z głównych tendencji na rynku powierzchni magazynowych jest odejście od budowania spekulacyjnych obiektów magazynowych przez deweloperów.
Omega Pharma Poland będzie pierwszym klientem składu konsygnacyjnego DSV Solutions w Kampinosie koło Warszawy.
Balticon SA, operator w obsłudze techniczno-logistycznej ruchu kontenerowego, osiągnął narastająco po czterech miesiącach 2012 roku przychody w wysokości 19,2 mln zł, czyli o 52% więcej w porównaniu z tym samym okresem roku poprzedniego.
Od prostych konstrukcji zapewniających niską cenę miejsca paletowego, po zaawansowane, pozwalające na zminimalizowanie powierzchni magazynowej i znaczne zwiększenie efektywności procesów logistycznych. Firma STILL, posiada w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów regałowych.
Firma FM Logistic podpisała  kolejny kontrakt z firmą farmaceutyczną. Projekt dla Grupy Sanofi jest realizowany w wyspecjalizowanym magazynie operatora w Błoniu k. Warszawy.
Co to jest skład konsygnacyjny? Jak uzyskać zgodę na jego prowadzenie. Co trzeba wpisać we wniosku i jakie dodatkowe wymagania nakłada prawo farmaceutyczne.
Jakie są obowiązki przedsiębiorcy składowego? Co powinien wiedzieć zlecający magazynowanie? Jak zagwarantować sobie odszkodowanie w przypadku problemów? O tym w artykule Agnieszki Kaźmierczak z kancelarii Grynhoff Woźny i Wspólnicy.