REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Pisma i druki

Umowa sprzedaży
Umowa przedwstępna sprzedaży
Każda umowa sprzedaży może być poprzedzona umowa przedwstępną. Na podstawie umowy przedwstępnej strony zobowiązują się do zawarcia w przyszłości umowy przyrzeczonej.
Umowa sprzedaży udziałów
Udziały w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością mogą być przedmiotem umowy sprzedaży. Umowa sprzedaży udziałów musi być zawarta w formie pisemnej z podpisami notarialnie poświadczonymi.
Umowa sprzedaży komisowej
Umowę komisu zawiera komisant z komitentem. Komisant to osoba prowadząca działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży rzeczy ruchomych na rachunek dającego zlecenie komitenta, lecz w imieniu własnym.
Umowa sprzedaży samochodu
Samochód jest bardzo często przedmiotem umowy. Na podstawie umowy sprzedaży sprzedający zobowiązuje się przenieść własność samochodu na kupującego. Obowiązkiem kupującego jest natomiast zapłata umówionej ceny.
Umowa sprzedaży motocykla
Na podstawie umowy sprzedaży sprzedający zobowiązuje się przenieść własność motocykla na kupującego. Obowiązkiem kupującego jest natomiast zapłata umówionej ceny.
Umowa sprzedaży wierzytelności
Przedmiotem sprzedaży mogą być nie tylko ruchomości i nieruchomości ale również wierzytelności. Aby nabyć czyjąś wierzytelność należy zawrzeć najpierw umowę sprzedaży wierzytelności.
Potwierdzenie zawarcia umowy
Każda ze stron umowy sprzedaży może żądać potwierdzenia zawarcia takiej umowy. Tego rodzaju praktyka spotykana jest najczęściej przy okazji umów zawieranych powszechnie z konsumentami.

Niestety nic nie znaleziono
Spróbuj inne zapytanie

REKLAMA