REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Pisma i druki

Dzierżawa i najem
Umowa najmu lokalu użytkowego
Wynajmujący zobowiązuje się, na podstawie takiej umowy, oddać najemcy do używania lokal użytkowy. Najemca musi natomiast za korzystanie z lokalu użytkowego płacić umówione wynagrodzenie.
Umowa najmu lokalu użytkowego na czas nieoznaczony
Wynajmujący zobowiązuje się, na podstawie takiej umowy, oddać najemcy do używania lokal użytkowy. Najemca musi natomiast za korzystanie z lokalu użytkowego płacić umówione wynagrodzenie. Umowę taka można zawrzeć na czas nieograniczony.
Wypowiedzenie umowy najmu
Każda ze stron umowy najmu może wypowiedzieć taką umowę. Umowy zawarta na czas nieograniczony rozwiązuje się co do zasady właśnie za wypowiedzeniem.
Umowa najmu miejsca garażowego
Wynajmujący zobowiązuje się, na podstawie takiej umowy, oddać do używania najemcy miejsce postojowe w garażu lub na parkingu. Najemca musi natomiast za korzystanie z takiego miejsca płacić umówiony czynsz dzierżawny.
Umowa dzierżawy
Przez umowę dzierżawy wydzierżawiający zobowiązuje się oddać dzierżawcy rzecz ruchoma bądź nieruchomość do używania i pobierania pożytków. Dzierżawca musi natomiast płacić z tego tytułu czynsz dzierżawny. Umowę taką można zawrzeć na czas oznaczony bądź nieoznaczony.
Umowa dzierżawy lokalu użytkowego
Przez umowę dzierżawy wydzierżawiający zobowiązuje się oddać dzierżawcy lokal użytkowy do używania i pobierania pożytków. Dzierżawca musi natomiast płacić z tego tytułu czynsz dzierżawny. Umowę taką można zawrzeć na czas oznaczony bądź nieoznaczony.
Wypowiedzenie umowy dzierżawy przez dzierżawcę
Każda ze stron umowy dzierżawy może wypowiedzieć taką umowę. Umowy zawarta na czas nieograniczony rozwiązuje się co do zasady właśnie za wypowiedzeniem.
Wypowiedzenie umowy dzierżawy przez wydzierżawiającego
Każda ze stron umowy dzierżawy może wypowiedzieć taką umowę. Umowy zawarta na czas nieograniczony rozwiązuje się co do zasady właśnie za wypowiedzeniem.

Niestety nic nie znaleziono
Spróbuj inne zapytanie

REKLAMA