| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > „Rodzina na Swoim” – Zielona Góra

„Rodzina na Swoim” – Zielona Góra

Limit cenowy w Zielonej Górze w programie „Rodzina na Swoim” wynosi 3836,50 zł brutto. Z „Rodziny na Swoim” mogą korzystać zarówno rodziny, rodzice samotnie wychowujący dzieci, jak i single. Sprawdź, grze jeszcze można kupić mieszkanie z rządową dopłatą.

Inwestycja przy ul. Osiedle Śląskie to budynek 31-rodzinny z 11 garażami. Budynek 3-klatkowy, z czterema kondygnacjami nadziemnymi, podpiwniczony, kryty wentylowanym stropodachem płaskim. W poziomie piwnic znajdować się będą garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano 31 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 33,3 m kw. do 73,40 m kw. Każde mieszkanie posiada dużą loggię. Teren działki zagospodarowany zostanie przez chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe, plac zabaw. Budynek przyłączony został do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni.

Termin oddania: IV kwartał 2012.

Deweloper: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Cena za metr kwadratowy: od 3590 zł brutto do 3700 zł brutto.

Źródło: www.deweloper.pbozg.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Wrocław: Krzyki

Budynek 40-rodzinny z lokalem usługowym przy ul. Łukasiewicza 17A-D. Planowane są 4 bloki. Budowa pierwszego bloku została rozpoczęta w grudniu 2011 r. W pierwszym budynku mieszkalnym wielorodzinnym znajdować się będzie 40 mieszkań, 1 lokal usługowy oraz 13 garaży. Planowane zakończenie budowy do 31.12.2012 r.

Budynek 4-klatkowy, w poziomie piwnic znajdować się będą garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 32 m kw. do 83 m kw. Mieszkania można dostosować do potrzeb klienta (np. mieszkanie 2-pokojowe 52 m kw. z osobną kuchnią może być także mieszkaniem 3-pokojowym z aneksem kuchennym). Każde mieszkanie posiada duży balkon (o pow. ok. 5 m kw.). Teren działki zagospodarowany zostanie przez chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe. Budynek będzie miał własną kotłownię gazową.

Deweloper: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Cena za metr kwadratowy: od 3290 zł brutto do 3600 zł brutto.

Źródło: www.deweloper.pbozg.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Wrocław: Psie Pole

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Mieszkania na Osiedlu Jędrzychów
Mieszkania na Osiedlu Jędrzychów

PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Ciołko

Ekspert Prawny Salomon Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »