| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Porady internautów

Czy wiesz jak wyłączyć autostart?

Aktualizacja: 27.07.2011

Jeśli nasz komputer ma mało pamięci i włączane automatycznie programy bardzo wydłużają start systemu, bardzo przydatne będzie wyłączenie autostartu. Oto bardzo prosty sposób. »

Czy wiesz jak wyłączyć limit pobieranych plików w Internet Explorer?

Aktualizacja: 27.07.2011

Przeglądarka Internet Explorer niestety ogranicza nas limitem pobieranych plików, co może być denerwujące. Jednak istnieje łatwy sposób, dzięki któremu będziemy mogli ten limit wyłączyć. Aby to zrobić, konieczna będzie drobna modyfikacja edytora rejestru. Poniżej przedstawiam przydatne wskazówki. »

Czy wiesz jak dodać własną firmę do Google Maps?

Aktualizacja: 27.07.2011

Jeżeli zależy nam na dodaniu własnej firmy do Map Google, możemy zrobić to w bardzo prosty sposób, nie wiążący się z jakimikolwiek kosztami. Poniżej przedstawiam prosty sposób na wykonanie tej czynności. »

Czy wiesz jak zmienić wygląd Mozilli Firefox?

Aktualizacja: 27.07.2011

W najnowszej wersji Mozilli Firefox znajdziemy interesującą funkcję, która umożliwi nam zmianę wyglądu przeglądarki. Dzięki minimotywom „Personas” będziemy mogli cieszyć się nowym designem Mozilli. Poniżej przedstawiam kilka przydatnych wskazówek. »

Czy wiesz jak odzyskać dane z Pendrive'a?

Aktualizacja: 26.07.2011

Pendrive to proste i bardzo dobre urządzenie do przechowywania danych. Niestety czasami i on się psuje. Jeśli dane były dla nas szczególnie ważne, możemy skorzystać z poniższych wskazówek, aby je odzyskać. »

Czy wiesz jak oglądać filmy bez limitu?

Aktualizacja: 26.07.2011

Jeżeli jesteśmy miłośnikami filmów, możliwość oglądania ich bez limitów będzie dla nas nie lada gratką. Obecnie istnieje kilka serwisów, które umożliwiają nam takie działania. Oto prosty sposób na nieograniczoną ilość filmów. »

Czy wiesz jak zabezpieczyć dane przed reinstalacją systemu?

Aktualizacja: 26.07.2011

Jeżeli koniecznie musimy wykonać reinstalację systemu, powinniśmy zadbać o dane, tak by mieć pewność, że nie zaginą nam one. Oto prosty sposób na zabezpieczenie naszych danych. »

Czy wiesz jak zwiększyć ruch na stronie?

Aktualizacja: 26.07.2011

Jeśli tworzymy własny serwis internetowy, musimy zadbać nie tylko o jego sprawne działanie i estetykę, ale także o to, by zainteresować nim różnych użytkowników. Dzięki temu ruch na naszej stronie zwiększy się, a my będziemy mieli satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Poniżej podaję kilka przydatnych wskazówek. »

Czy wiesz jak uzyskać efekt 3D na zdjęciu?

Aktualizacja: 26.07.2011

Jeśli chcemy zaskoczyć naszych znajomych i wyczarować oryginalne zdjęcie, możemy wykorzystać efekt 3D, który ostatnio jest bardzo popularny. Aby go uzyskać, warto postępowanie ze wskazówkami, które podaję poniżej. »

Czy wiesz jak zrobić partycję w Windows 7?

Aktualizacja: 26.07.2011

Jeśli jesteśmy użytkownikami systemy Windows 7, będziemy mogli podzielić dysk na partycje bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Poniżej przedstawiam bardzo proste wskazówki, dzięki którym łatwo można wykonać partycję. »

Czy wiesz co zrobić razie zalania laptopa?

Aktualizacja: 26.07.2011

Podczas korzystania z laptopa nie powinniśmy pić, ani stawiać szklanek z napojem obok niego. Musimy pamiętać, że względu na bliskość poszczególnych elementów płyn wylany na klawiaturę może uszkodzić na przykład płytę główną. Jeśli zdarzy się, że zalejemy naszego notebooka, skorzystajmy ze wskazówek podanych poniżej. »

Czy wiesz jak uruchomić pulpit zdalny?

Aktualizacja: 26.07.2011

System Windows 7 oferuje nam bardzo przydatną opcję, jaką jest pulpit zdalny. Dzięki temu możemy korzystać ze swojego komputera na odległość, co jest dużym udogodnieniem. Poniżej przedstawiam sposób na włączenie pulpitu zdalnego. »

Czy wiesz jak zablokować program przed niepowołanym użytkownikiem?

Aktualizacja: 26.07.2011

Jeżeli nie chcemy, aby któryś z użytkowników komputera miał dostęp do pewnych programów, możemy je zablokować. Przydatną aplikacją dla posiadaczy systemu Windows 7 jest „Kontrola rodzicielska”, która pozwoli na blokowanie wybranych programów dla określonych profili użytkowników. Oto prosty sposób blokowania programów. »

Czy wiesz jak przekonwertować plik z pdf na doc?

Aktualizacja: 26.07.2011

W pakiecie Microsoft Word istnieje obecnie opcja, która pozwala nam na zamienienie formatu DOC na PDF. Jednak jeśli chcemy przeprowadzić czynność odwrotną mogą pojawić się problemy. Poniżej przedstawiam prosty sposób na wykonanie tej operacji. »

Czy wiesz jak zmniejszyć pojemność zdjęcia?

Aktualizacja: 26.07.2011

Zmniejszenie pojemności zdjęcia jest konieczne na przykład, gdy nasza fotografia ma zostać umieszczona w serwisie społecznościowym, lub gdy chcemy ją komuś wysłać. Aby zmniejszyć pojemność zdjęcia, konieczne jest zmniejszenie rozmiaru pliku, w którym jest ono zapisane. »

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

SANPRO

Doradztwo personalne, rekrutacja, organizacja zatrudnienia

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK