reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Atelier Żoliborz przy ul. Przasnyskiej 7

Atelier Żoliborz przy ul. Przasnyskiej 7

Atelier Żoliborz jest projektem realizowanym przez Atelier Żoliborz Sp. z o.o. Do sprzedaży trafią mieszkania od 32 m kw. do 205 m kw., będzie można kupić nawet dziesięciopokojowe mieszkanie. Inwestycja Atelier Żoliborz zostanie oddana do użytku w II kwartale 2014 roku.

Atelier Żoliborz zlokalizowane jest przy ul. Przasnyskiej 7 na Żoliborzu Południowym. Żoliborz to renomowana dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje swój wyjątkowy charakter.

Atelier Żoliborz powstaje na dawnym obszarze poprzemysłowym, który dynamicznie zmienia swoje oblicze, stając się naturalną kontynuacją założeń urbanistycznych przedwojennego Żoliborza. Obserwowany proces transformacji rejonu sprawia, że w ciągu paru lat powstanie tu zupełnie nowa i elegancka dzielnica. Dzięki zabudowie przyjaznej mieszkańcom, szerokim ulicom, a także licznym lokalom usługowym i handlowym, miejsce stanie się nowoczesnym i naturalnym przedłużeniem Śródmieścia, z którym bezpośrednio graniczy.

Zobacz także: Nowa Wileńska na Starej Pradze w Warszawie

Atuty lokalizacji Atelier Żoliborz to wygodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta, bliskość centrów handlowych Arkadia i Klif, sąsiedztwo parków oraz rozwinięta infrastruktura miejska. Bliskość centrum z daleka od wielkomiejskiego zgiełku to niezaprzeczalne walory Atelier Żoliborz.

Atelier Żoliborz to trzy sześciopiętrowe budynki zintegrowane wewnętrznymi dziedzińcami i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Każdy budynek posiada własne, wyjątkowo zaaranżowane, ogrodzone patio z dedykowaną kontrolą dostępu, a bezpieczeństwo całego kompleksu gwarantować będzie system monitoringu i ochrony. Duży nacisk projektanci położyli na projekt części wspólnych w budynkach oraz zagospodarowanie przestrzeni zielonych między budynkami. Elewacja wykonana będzie ze szlachetnych materiałów takich jak piaskowiec i granit, a każda klatka wyposażona będzie w cichobieżną windę. Teren wokół budynków zintegrowano wspólną aleją pieszą ze starannie zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, a z myślą o najmłodszych zaprojektowano dwa place zabaw. Dla wygody przyszłych mieszkańców na parterze od ulicy Przasnyskiej przewidziano ciąg usług z planowaną apteką, piekarnią i kioskiem.

Autorem projektu jest firma Szmyd, Zaborowski Architekci Sp. z o. o.

Zobacz także: Oxygen przy Wroniej 45 w Warszawie prawie skończony

Źródło: www.atelierzoliborz.pl

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Atelier Żoliborz Fot. www.atelierzoliborz.pl
Atelier Żoliborz Fot. www.atelierzoliborz.pl

Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Filip Barański

Prawnik, specjalista w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama