reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Mielno Holding – Firmus Group: podsumowanie 2012 roku i plany na 2013

Mielno Holding – Firmus Group: podsumowanie 2012 roku i plany na 2013

Rok 2012 dla Mielno Holding – Firmus Group był korzystny. Zachęcony sukcesami z ubiegłego roku, deweloper Mielno Holding – Firmus Group w 2013 roku ma planach rozpoczęcie czterech inwestycji, część z nich to kolejne etapy już rozpoczętych budów. Długofalowe plany obejmują dalsze Inwestycje.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania jakim cieszy się Dune. Jego sprzedaż przeszła nasze oczekiwania i już dziś możemy powiedzieć, że planujemy kolejne apartamentowce przy plaży w Mielnie. Szczególnie cieszy nas, że również mieszkańcom Warszawy, Poznania, Wrocławia i innych dużych miast spodobała się idea posiadania second home. Planujemy jeszcze długofalowe działania, nasze projekty obejmują nawet 20-30 kolejnych lat. Projekty deweloperskie to odpowiedzialne działania, które muszą mieć wysoki standard, szczególnie w segmencie, w którym działamy. To zmiany otoczenia w życiu ludzi, którzy tutaj mieszkają i pracują, ale też wypoczywają, więc trzeba to robić z najwyższą starannością mówi Stein Christian Knutsen, prezes firmy Mielno Holding – Firmus Group.

Nowe inwestycje

Długoletnie plany Mielno Holding – Firmus Group obejmują powstanie wielu inwestycji w Mielnie i w Koszalinie. Pod koniec 2013 roku rozpoczną się dwie nowe inwestycje apartamentowe. Będą to eleganckie budynki – Mielno Atrium i Azure Mielno. Ich powierzchnie to odpowiednio 3.000 m kw. i 15.000 m kw. Łącznie powiększą ofertę dewelopera o ok. 200 apartamentów. Plany dewelopera sięgają daleko w przyszłość. Wizja Mielna i Koszalina to koncepcja prawdziwej nadmorskiej metropolii, w której powstaną hotele, ponad 10.000 apartamentów i ponad 500.000 m kw. powierzchni komercyjnej.

Zobacz także: Ekspektatywa chroni nabywców mieszkań

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Dune w Mielnie Fot. Mielno Holding – Firmus Group
Dune w Mielnie Fot. Mielno Holding – Firmus Group

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja44.25 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marcin Pietrusiński

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama