reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Domy jednorodzinne: gdzie i za ile?

Domy jednorodzinne: gdzie i za ile?

W ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku najwięcej trzeba było zapłacić za domy jednorodzinne wolno stojące w Warszawie, najtańsze były bliźniaki oferowane we Wrocławiu. Na rynku nie brakuje też ofert sprzedaży domów jednorodzinnych sięgających kilku, a w niektórych przypadkach nawet kilkunastu milinów złotych. Najwyższe ceny sięgają pułapu 20 mln zł, jednak w tym wypadku mamy do czynienia już raczej z rezydencjami, niż tradycyjnymi domami jednorodzinnymi.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę kupując dom na rynku wtórnym?

Poniżej przedstawiono średnie stawki domów jednorodzinnych z rynku wtórnego ze względu na rodzaj zabudowy na trzech głównych rynkach mieszkaniowych w I kwartale 2011 r.

Warto podkreślić, że to właśnie nieruchomości w zabudowie bliźniaczej charakteryzują się najniższą przeciętną ceną w każdym z trzech rozpatrywanych miast. Jeżeli chodzi o zmiany cen, to od pewnego czasu na rynku obserwowana jest stabilizacja stawek za domy jednorodzinne i kontynuacji takiej też tendencji można spodziewać się w najbliższej przyszłości.

Zobacz także: Szukamy domu: szeregowiec czy bliźniak?

W ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku największy wzrost cen odnotowano na stołecznym rynku dla domów jednorodzinnych  wolnostojących, natomiast najwyższy spadek miał miejsce w przypadku szeregówek w grodzie Kraka, jednak wspomniane zmiany były stosunkowo niewielkich rozmiarów.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

widoczni.com

Agencja marketingu internetowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama