REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Liebherr: Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy – ICBN 3366 Premium Plus

REKLAMA

ICBN 3366 Premium Plus no nowa chłodziarko-zamrażarka marki Liebher. Chłodziarko-zamrażarka ma dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki temu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować w sposób dowolny.

REKLAMA

Chłodziarko-zamrażarka to urządzenie, bez którego większość ludzi na świecie nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Sprzęt ten – od lat zadomowiony w naszych kuchniach – sprawia, że życie staje się prostsze. Ale współczesna chłodziarko-zamrażarka to dużo więcej niż tylko funkcja chłodzenia i mrożenia, przedłużająca świeżość produktów. To odpowiedź na wiele bardzo indywidualnych potrzeb, często niezwykle wymagających użytkowników.

REKLAMA

Technologia Duo Cooling w ICBN 3366 Premium Plus - to propozycja marki Liebherr, gwarantująca dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki takiemu rozwiązaniu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować niezależnie i precyzyjnie. Przy zastosowaniu rozwiązania DuoCooling nie zachodzi wymiana powietrza pomiędzy komorą chłodziarki, a zamrażarki. Dzięki temu zapachy nie przenikają pomiędzy komorami i nie dochodzi do nadmiernego wysuszenia produktów.

Technologia BioFresh – to rozwiązanie firmy Liebherr, gwarantujące odpowiedni klimat dla długotrwałej świeżości. Przy temperaturze niewiele powyżej 0 st. C i idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso oraz ryby zachowują swoje wartości odżywcze, delikatny aromat i apetyczny wygląd nawet do trzech razy dłużej niż w chłodziarce tradycyjnej. Technologia BioFresh firmy Liebherr zapewnia produktom trwałość dostosowując się do ich rodzaju. Szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza jest idealna do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. Owoce i warzywa pozostają dłużej świeże w szufladzie HydroSafe o dużej wilgotności powietrza. Precyzyjna elektronika zapewnia stałe utrzymanie temperatury nieznacznie powyżej 0 st. C. Zapobiega to niepożądanemu przemarzaniu produktów. W schowku HydroSafe regulować można wilgotność powietrza
w zależności od rodzaju przechowywanych w nim produktów spożywczych.

Zobacz także: Piekarnik do zabudowy Amica

Dalszy ciąg materiału pod wideo

IceMaker – to kostkarka firmy Liebherr z przyłączem na wodę z sieci, zapewniająca zapas lodu najlepszej jakości w każdej sytuacji i w dowolnej ilości. Gotowy lód gromadzony jest w dwóch szufladach. System IceMaker całkowicie samodzielnie i automatycznie dba o uzupełnianie tego zapasu.

NoFrost – system NoFrost firmy Liebherr to zamrażanie produktów schłodzonym powietrzem obiegowym, przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nigdy nie ma lodu, a produktów nie pokrywa szron. Chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus z systemem NoFrost nie wymaga rozmrażania.

REKLAMA

SoftSystem – system ten wbudowany jest w drzwi chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus. Pozwala on na delikatne zamykanie drzwi nawet przy pełnym ich załadowaniu produktami. Od kąta otwarcia drzwi 30 st. SoftSystem to innowacja zapewniająca jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo.

SoftTelescopic – to opracowany przez firmę Liebherr wygodny mechanizm samoczynnego wsuwania i delikatnego tłumienia ruchu zamykania szuflad. Dzięki niemu korzystanie z szuflad urządzenia jest wygodne, praktyczne
i bezpieczne.

LEDtechnologia LED, niezwykle przyjemna dla ludzkiego oka, zapewnia równomierne, łagodne, najwyższej klasy oświetlenie całego wnętrza zarówno komory chłodziarki, jak i zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus.

MagicEye – to system sterowania elektronicznego dzięki któremu kontrola mrożenia staje się prosta jak nigdy dotąd. MagicEye wyposażony jest w wyświetlacz LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury oraz elektronikę Touch.

VarioSpace – to zaprojektowany przez Liebherr praktyczny sposób na uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni, nawet na największe mrożonki. Szuflady oraz umieszczone pod nimi szklane płyty oddzielające, można z łatwością wyjmować, aby wykorzystać całe wnętrze zamrażarki.

VarioBox – wyjmowane pojemniki umożliwiające wygodne przechowywanie produktów. Pokrywa pojemnika jest zdejmowana, a pojemnik można bezpośrednio ustawić na nakrytym do posiłku stole.

Glass Edition – to połączenie perfekcyjnego wykonania szklanych elementów chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium, z atrakcyjnym designem i bezpieczeństwem. Eleganckie szklane półki są odporne na zadrapania i pęknięcia oraz łatwe do mycia. Harmonijny wygląd wnętrza podkreślają listwy wykończeniowe ze stali szlachetnej.

Zobacz także:  Nowy ekspres automatyczny KRUPS EA9010

Chłodziarko-zamrażarka ICBN 3366 Premium Plus to również klasa energetyczna A++, gwarantująca niskie zużycie energii na poziomie 0,641 kWh na dobę.

Sugerowana cena: 7 399 zł (brutto)

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dzicy lokatorzy w Polsce idą śladem hiszpańskich ocupas. Jest obywatelski projekt ustawy, który ma ich powstrzymać

Osoba, która porusza się bez zgody właściciela jego samochodem traktowana jest przez prawo jako złodziej. Jeśli zajmie cudze mieszkanie, ma więcej praw od właściciela, bo ten musi nawet płacić czynsz wspólnocie mieszkaniowej. To tak jakby prawo zakazywało właścicielowi tego kradzionego auta jeszcze fundować złodziejowi paliwo.

Czy ceny mieszkań nadal będą rosły?

Minister Rozwoju i Technologii, Krzysztof Hetman, ocenił w Radiu Zet, że deweloperzy zwiększyli podaż mieszkań, przewidując wprowadzenie programu "Mieszkanie na start" oraz programu wsparcia rozwoju budownictwa społecznego.

Wiosenne wyzwania finansowe Polaków. Remont domu na czele listy

Według najnowszego badania przeprowadzonego przez Santander Consumer Bank "Polaków Portfel Własny: wiosenne wyzwania 2024", aż 38% respondentów wskazało, że największym wydatkiem, jaki planują ponieść wiosną, jest remont domu. Co więcej, 58% badanych planuje sfinansować swoje projekty z bieżących dochodów.

Kredyty hipoteczne z WIBOR-em. Abuzywne formuły zmiany oprocentowania niezgodne z unijnym rozporządzeniem BMR

Wraz z wejściem rozporządzenia BMR umowy kredytowa zawierające niedozwolone zapisy powinny zostać aneksowane i dostosowane do nowego porządku prawnego. Brak dostosowania umowy może skutkować tym, że umowa zawarta wiele lat temu może okazać się nieważna.

REKLAMA

Nowe mieszkania w starej przestrzeni - rewitalizacja centrów miast

Centra wielkich miast są atrakcyjnymi miejscami nie tylko do pracy, ale też do mieszkania. Swobodny dostęp do miejskiej infrastruktury zapewnia tam wygodne funkcjonowanie na co dzień. Niestety, gęsta zabudowa – typowa dla centrum – ogranicza możliwość budowania nowych lokali, zarówno komercyjnych, jak i mieszkalnych. Zdaniem architektów i urbanistów skutecznym rozwiązaniem tego problemu są rewitalizacje zabytkowych kamienic i nadbudowy. Wciąż jednak można odnieść wrażenie, że potencjał istniejących budynków pozostaje niewykorzystany.

Ustawa w sprawie dzikich lokatorów - powstał obywatelski projekt. Co zrobić, żeby w Polsce nie było jak w Hiszpanii? Coraz więcej mieszkań jest zajmowanych bezprawnie

- Nie możemy pozwolić na to, by uczciwie pracujący obywatele byli terroryzowani przez dzikich lokatorów. Niestety z miesiąca na miesiąc rośnie ilość zgłoszeń, że mieszkanie, które miało być wynajmowane komercyjnie, jest po prostu zagrabiane przez dzikich lokatorów. Jeżeli nie dojdzie do zmian w prawie możemy spodziewać się, że niebawem zaleje nas fala dzikich lokatorów jeszcze większa niż w czasie pandemii – mówi Małgorzata Marczulewska, detektyw i windykator.
Małgorzata Marczulewska wspólnie z prawnikami z kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski: mec. Grażyną Wódkiewicz oraz mec. Markiem Jarosiewiczem przygotowali projekt ustawy, który miałby pomagać w odzyskiwaniu mieszkań zajmowanych przez dzikich lokatorów. W Internecie dostępna jest petycja w tej sprawie. 

Dom za 1 euro. Jakie są warunki?

Władze miasteczka Saint-Amand-Montrond, położonego w centralnej Francji, podjęły niecodzienną inicjatywę. Wystawiły na sprzedaż dom za symboliczną kwotę 1 euro. Jest jednak pewien warunek - nabywca musi zobowiązać się do zamieszkania w nim na co najmniej 10 lat.

Nowe wsparcie dla kredytobiorców. Wiadomo, kiedy kredyt #naStart wejdzie w życie

Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło, że nowe przepisy dotyczące wsparcia przy zakupie pierwszego mieszkania wejdą w życie w drugiej połowie 2024 roku. Projekt ustawy wprowadzającej kredyt "#naStart" jest obecnie konsultowany.

REKLAMA

Frankowicze czekają na uchwałę Sądu Najwyższego. Czy 25 kwietnia 2024 r. Izba Cywilna SN wyjaśni wreszcie 6 kluczowych zagadnień prawnych?

W dniu 25 kwietnia 2024 roku poznamy kolejny rozdział wieloletniej już sagi związanej z wydaniem tzw. uchwały frankowej przez Sąd Najwyższy w pełnym składzie Izby Cywilnej. Na ten dzień zostało wyznaczone posiedzenie Sądu Najwyższego, który ponownie ma zająć się zagadnieniami prawnymi dot. spraw frankowych, które zostały przedstawione przez Pierwszą Prezes. Czy jednak ta uchwała ma szanse zostać wydana i czy rzeczywiście – po wielu wyrokach TSUE w polskich sprawach frankowych – jest jeszcze potrzebna? Czy jeżeli zostanie wydana, to ułatwi rozstrzyganie pozwów Frankowiczów czy tylko skomplikuje te procesy? 

W jaki sposób deweloperzy mieszkaniowi korzystają z sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja jako wsparcie dla deweloperów? Jak najbardziej. W jaki sposób już ją wykorzystują i jak planują wykorzystywać AI w przyszłości? 

REKLAMA