reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2015

Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2015

Firma Bosch już po raz kolejny została wyróżniona certyfikatem Top Employers Institute. TEP - to organizacja, która specjalizuje się w badaniach polityki personalnej, a także ocenie warunków pracy.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych pracodawców, oferujących bardzo dobre warunki pracy, prowadzących działania promujące rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz nieustannie doskonalących praktyki związane z zatrudnieniem. Firma Robert Bosch Sp. z o.o. otrzymała prestiżową certyfikację Top Employers Polska już dwa razy: w roku 2014 oraz 2015.
 

Przeczytaj też:  Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki

Tytuł Top Employers otrzymują firmy, które pozytywnie przeszły niezależny audyt weryfikujący standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tym roku Top Employers Institute dokonał oceny między innymi w oparciu o następujące kryteria: strategię rozwoju talentów i kariery, planowanie potrzeb kadrowych, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, politykę wynagrodzeń czy kulturę organizacji.

Przeczytaj też: Hufgard Optolith - kolejna firma w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń

– Już po raz drugi otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Top Employers Polska, co potwierdza, że firma Robert Bosch zajmuje czołowe miejsce w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. Aktywnie wspieramy rozwój pracowników i stawiamy na takie wartości jak odpowiedzialność, inicjatywa, otwartość i zaufanie. Nasi pracownicy cenią sobie pracę w międzynarodowym środowisku, strategię firmy, w której innowacyjność idzie w parze z dbałością o środowisko naturalne, różnorodność i możliwość rozwoju w wielu obszarach. Zaletą jest również stabilność zatrudnienia oraz bogata oferta szkoleń. Cieszymy się, że nasza konsekwentna polityka personalna została zweryfikowana i doceniona podczas niezależnego audytu – powiedziała Prezes firmy Robert Bosch w Polsce, Krystyna Boczkowska.

 Polecany produkt:  Jak bronić swoich praw przed bankiem, komornikiem, nieuczciwym sprzedawcą?

 Polecany produkt:  Utrzymanie czystości i porządku w gminach - Poradnik

Polecany produkt: Zwrot VAT za materiały budowlane - Poradnik

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Jerzy Piskorski

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama