reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > DSV dla dystrybutora zabawek

DSV dla dystrybutora zabawek

Po wejściu na polski rynek, największa sieć sklepów z zabawkami Toys”R”Us, powierzyła dystrybucję i magazynowanie towaru firmie logistycznej DSV Solutions.

W listopadzie 2011 firma Toys”R”Us, posiadająca jedną z największych sieci sklepów z zabawkami na świecie, otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce. Od samego początku dystrybucją oraz magazynowaniem towaru zajmuje się polski oddział DSV Solutions.

Obecnie, wraz z otwarciem drugiego sklepu w Rzeszowie, podwoiło się zapotrzebowanie firmy na powierzchnię operacyjną w centralnym magazynie DSV Solutions w Kampinosie. 

Rozmowy z firmą Toys ”R” Us rozpoczęliśmy 8 miesięcy przed podpisaniem ostatecznej umowy. Jest to stosunkowo krótki okres na negocjacje, przygotowanie magazynu, wdrożenie nowego systemu zarządzania towarem oraz przeszkolenie personelu – mówi Tomasz Garbarski, dyrektor operacyjny DSV Solutions.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu i partnerskiemu podejściu przedstawicieli obu firm udało nam się osiągnąć wspólny sukces, jakim jest ekspansja na Polski rynek nowej, światowej marki.

Spośród szerokiej gamy firm logistycznych, które oferują swoje usługi na polskim rynku, zdecydowaliśmy się na obsługę DSV Solutions.

Decyzja ta została podyktowana między innymi lokalizacją magazynu, jego infrastrukturą, kompleksowością usług (powierzchnia składowania, operacje magazynowe, transport krajowy i międzynarodowy), doświadczeniem w obsłudze globalnych marek, a także zaangażowaniem kierownictwa DSV w pozyskanie Toys ‘R’ Us jako swojego nowego klienta.

W planach na najbliższe lata mamy otwarcie kolejnych sklepów, tak by pod koniec 2016 ich liczba sięgała 20. W tym roku planujemy otworzyć 4 sklepy. W perspektywie oznacza to dalsze rozszerzanie zakresu współpracy z DSV Solutions– powiedział Tomasz Kawnik Koordynator ds. Logistyki Toys 'R' Us Polska.

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kucharska

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama