| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Nowa lokalizacja PEKAES w świętokrzyskim

Nowa lokalizacja PEKAES w świętokrzyskim

Od 3 grudnia 2012 r. klienci PEKAES mogą korzystać z nowej lokalizacji oddziału w Kielcach, która oferuje teraz łatwiejszy dojazd oraz bardziej przestronny i nowoczesny magazyn.

To, co odróżnia nowy magazyn od starego to przede wszystkim większa powierzchnia i wyższy standard. Zmiana lokalizacji oddziału w świętokrzyskim jest wynikiem rosnącego wolumenu w transporcie drobnicowym krajowym i międzynarodowym Klientów z tego rejonu.

„Lokalizacja w Kielcach to, ważne ogniwo sieci drobnicowej PEKAES. Większa powierzchnia i wyższy standard magazynów pozwolą nam znacząco zwiększyć liczbę wolumenów, wydajność operacyjną i bezpieczeństwo przesyłek, oraz , dadzą możliwość świadczenia kompleksowych usług o wysokim standardzie” – podkreśla Ewa Konopińska, dyrektor sieci drobnicowej PEKAES.

Nowy magazyn Pekaes znajduje się w przemysłowej dzielnicy w północno-wschodniej części Kielc. Oddział położony jest w bliskim sąsiedztwie trasy S7, a to doskonała lokalizacja mając na uwadze główne przeznaczenie obiektu jakim są operacje cross-dock przesyłek krajowych i międzynarodowych jak również drobnicowych przesyłek morskich i lotniczych na odcinku krajowym. Dodatkowo oddział Pekaes w Kielcach świadczy usługi transportu cało-pojazdowego krajowego i międzynarodowego oraz inne oferowane przez PEKAES.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Niebudek

Adwokat i Doradca podatkowy, Parter Zarządzający Kancelarii LTCA Zarzycki Niebudek

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »