reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Nowa lokalizacja PEKAES w świętokrzyskim

Nowa lokalizacja PEKAES w świętokrzyskim

Od 3 grudnia 2012 r. klienci PEKAES mogą korzystać z nowej lokalizacji oddziału w Kielcach, która oferuje teraz łatwiejszy dojazd oraz bardziej przestronny i nowoczesny magazyn.

To, co odróżnia nowy magazyn od starego to przede wszystkim większa powierzchnia i wyższy standard. Zmiana lokalizacji oddziału w świętokrzyskim jest wynikiem rosnącego wolumenu w transporcie drobnicowym krajowym i międzynarodowym Klientów z tego rejonu.

„Lokalizacja w Kielcach to, ważne ogniwo sieci drobnicowej PEKAES. Większa powierzchnia i wyższy standard magazynów pozwolą nam znacząco zwiększyć liczbę wolumenów, wydajność operacyjną i bezpieczeństwo przesyłek, oraz , dadzą możliwość świadczenia kompleksowych usług o wysokim standardzie” – podkreśla Ewa Konopińska, dyrektor sieci drobnicowej PEKAES.

Nowy magazyn Pekaes znajduje się w przemysłowej dzielnicy w północno-wschodniej części Kielc. Oddział położony jest w bliskim sąsiedztwie trasy S7, a to doskonała lokalizacja mając na uwadze główne przeznaczenie obiektu jakim są operacje cross-dock przesyłek krajowych i międzynarodowych jak również drobnicowych przesyłek morskich i lotniczych na odcinku krajowym. Dodatkowo oddział Pekaes w Kielcach świadczy usługi transportu cało-pojazdowego krajowego i międzynarodowego oraz inne oferowane przez PEKAES.

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Beata Sadowska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama