| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Spedycja > Hellmann: Nowe połączenia drobnicowe z Ukrainy do Polski

Hellmann: Nowe połączenia drobnicowe z Ukrainy do Polski

Hellmann Worldwide Logistics Polska uruchomił regularne, cotygodniowe połączenia drobnicowe na Ukrainie do Polski. Dzięki tym połączeniu terminale konsolidacyjne w Nowym Tomyślu, Chorzowie oraz Raszynie uzyskały połączenie z Kijowem.

Zważywszy na wzrost gospodarczy Polski i Ukrainy, powiązanie z trzema terminalami w Polsce umożliwi Ukrainie połączenie z kilkoma europejskimi liniami transportowymi oraz dystrybucję towarów z Kijowa na teren całej Ukrainy w ciągu 24h - 28h po zakończeniu odprawy celnej.

Głównym obszarem zainteresowania jest tutaj obsługa stałej wymiany handlowej pomiędzy UE a Ukrainą przez Polskę oraz obsługa drobnicowa. Zakres usług został rozszerzony o przepakowywanie, etykietowanie, magazynowanie i dokumentowanie towaru, jak również dostawę towaru pod zamknięciem celnym poprzez terminal celny w Kijowie do innych miast na terenie Ukrainy.

Dostawa towarów niebezpiecznych (ADR) również znajduje się w portfolio Hellmann East Europe.

Z uwagi na stały wzrost potrzeb Klientów na rynku oraz ożywienie gospodarcze w Polsce i na Ukrainie, Hellmann East Europe promuje rozwój partnerstwa pomiędzy sąsiadującymi krajami.

„Korzystanie z trzech terminali w Polsce daje nam możliwość oferowania naszym klientom usług lepszej jakości oraz bardziej elastycznych rozwiązań"- powiedział Roland Schuller, członek zarządu Hellmann East Europe.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Iga Kalinowska

Aplikant adwokacki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »