| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Rynek > Specjalna oferta ubezpieczeniowo-kredytowa na SEATy z rocznika 2011

Specjalna oferta ubezpieczeniowo-kredytowa na SEATy z rocznika 2011

SEAT przygotował promocyjny kredyt 2,9% wraz z promocyjnym ubezpieczeniem 4,3% wartości pojazdu. Oferta skierowana jest do wszystkich modeli samochodów marki SEAT z rocznika 2011.

Nowa propozycja kredytowa wyróżnia się niskim oprocentowaniem już od 2,99%, oraz długim okresem kredytu, aż do 84 miesięcy. Wszystkie formalności załatwiane są w jednym miejscu, w salonie (samochód, kredyt i ubezpieczenie). Do załatwienia formalności wystarczą jedynie 2 dokumenty tożsamości ze zdjęciem.

Zobacz też: Produkcja samochodów w Polsce - maj 2011

SEAT wspólnie z Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy i firmą Hestia przygotował również specjalną ofertę ubezpieczeniową dla samochodów fabrycznie nowych oraz ofertę wznowienia na drugi rok eksploatacji. Oferta skierowana jest do klientów, którzy skorzystają z oferty promocyjnej w pierwszym roku oraz dla klientów, którzy wznawiają ubezpieczenie na drugi rok.

Ubezpieczenie obejmuje pakiet OC, AC, Car Assistance, NNW/ZK, a jego cena jest niezależna od zwyżek za wiek czy braku wypracowanych zniżek z tytułu nieposiadanego wcześniej ubezpieczenia OC czy AC przez właściciela.

Zobacz też: Opel: rośnie sprzedaż i udziały w rynku

Ubezpieczenie gwarantuje nie tylko ochronę w przypadku szkód całkowitych oraz ochronę w przypadku kradzieży, ale również znosi udziały własne. Zapewnia brak konieczności doubezpieczenia pojazdu po wystąpieniu szkód częściowych i kradzieżowych, likwidując przy tym szkody w oparciu o oryginalne części bez amortyzacji. Ubezpieczenie zapewnia również samochód zastępczy.

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Nowa propozycja kredytowa wyróżnia się niskim oprocentowaniem już od 2,99% oraz długim okresem kredytu, aż do 84 miesięcy fot. Seat
Nowa propozycja kredytowa wyróżnia się niskim oprocentowaniem już od 2,99% oraz długim okresem kredytu, aż do 84 miesięcy fot. Seat

Personel i Zarządzanie 4/201730.03 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Rybka

www.dekoria.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »