| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > 25 października - Aukcja mebli orgnizowana przez Ambasadę U.S.A.

25 października - Aukcja mebli orgnizowana przez Ambasadę U.S.A.

25 października 2014 r przy ul. Bokserskiej 66A, w pobliżu Galerii Mokotów o godzinie 10:00 rano odbędzie się otwarta aukcja używanych mebli domowych i AGD, organizowana przez Ambasadę U.S.A. Meble wystawione na aukcję będzie można oglądać w magazynie przy ul. Bokserskiej rano w dniu aukcji między godziną 8:00 i 10:00.

Ambasada U.S.A. w Warszawie zaprasza na aukcję mebli!

Ambasada U.S.A. w Warszawie zaprasza na Otwartą Aukcję używanych mebli domowych oraz AGD, która odbędzie się przy ul. Bokserskiej 66A, w pobliżu Galerii Mokotów w sobotę, 25 października o godzinie 10:00 rano. Przedmioty wystawione na aukcję można będzie oglądać w magazynie przy ul. Bokserskiej rano w dniu aukcji między godziną 8:00 i 10:00. Zapraszamy wszystkich chętnych! 

UWAGA: warunkiem uczestnictwa w aukcji jest ukończone 18 lat, osoby niepełnoletnie nie będą miały wstępu na aukcję.  Płatności będzie można dokonywać gotówką w polskich złotych przy zakupie.  Towar musi być odebrany do godziny po zakończeniu aukcji.  Wszystkie przedmioty sprzedawane są bez gwarancji i bez możliwości zwrotu.

Przykładowe zdjęcia mebli z poprzednich aukcji

Fot. http://photos.state.gov/galleries/poland/15150/furniture/

Osoby zainteresowane otrzymaniem zdjęć i listy przedmiotów wystawionych na aukcję, proszone są o wysłanie wiadomości na: warsawauction@state.gov

Źródło: http://polish.poland.usembassy.gov

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Lirefay

Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga przedsiębiorstwom kreować doświadczenia cyfrowe poprzez komputery, urządzenia mobilne i inne punkty kontaktu. 

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »