| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Stadion Narodowy w końcu otwarty

Stadion Narodowy w końcu otwarty

Stadion Narodowy w końcu otwarty – za zgodą prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewcz-Waltz 29 lutego 2012 r. na Stadionie Narodowym odbędzie się pierwszy mecz. Na stadionie zagrają reprezentacje Polski i Portugalii.

21 lutego 2012 r. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zgodę na pierwszy mecz, które odbędzie się 29 lutego na Stadionie Narodowym. Na murawie stadionu w Warszawie zmierzą się drużyny narodowe Polski i Portugalii.

Oficjalne otwarcie Stadionu Narodowego odbyło się 29 stycznia. Zagrały polskie zespoły m.in. Coma i Zakopower.

Zobacz także: Otwarcie Stadionu Narodowego – 29 stycznia 2012 r.

Jest zgoda służb porządkowych

– Decyzję o wydaniu zgody na imprezę jak zwykle podjęliśmy na podstawie opinii służb, w tym pozytywnej opinii policji. – mówiła Gronkiewicz-Waltz.

Z zapewnień władz miasta i służb porządkowych wynika, że nie istnieją żadne przeszkody, aby stadion mógł pełnić już funkcję obiektu sportowego. Nie ma problemów z murawą ani z monitoringiem, o których informacja pojawiła się w protokole kontroli.  

– Jesteśmy gotowi do meczu. Polski Związek Piłki Nożnej dopina ostatnie szczegóły organizacyjne i czeka na zgody. Murawa wygląda coraz ładniej, ukorzeniła się już na głębokość 3 cm. – zapewniała wczoraj Daria Kulińska, rzecznik Narodowego Centrum Sportu.

Bilety na mecz

Sprzedaż biletów na mecz Polska – Portugalia rozpocznie się 26 lutego (niedziela). Ceny biletów: od 60 zł do 180 zł w zależności od miejsca. 

Zobacz także: Stadion Narodowy w Warszawie – największy stadion w Polsce: GALERIA

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Jakubowski

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »