reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Biurowiec nad morzem

Biurowiec nad morzem

Biurowiec nad morzem to połączenie pracy i relaksu, a także sposób na ucieczkę od wielkomiejskiego szumu. Który polski kurort oferuje biznesmenom możliwość nabycia biura nad morzem?

Posiadanie apartamentu w miejscowości wypoczynkowej kojarzy się z prestiżem i relaksem. Tymczasem wiele osób kupuje je nie tylko po to, by odpoczywać. Dla nich to także miejsce pracy. Kim są ci wybrańcy, którzy mogą sobie pozwolić na to, by wyrwać się z biurowca, i pracować poza miastem, w otoczeniu natury? W zdecydowanej mierze to osoby na wysokich, samodzielnych stanowiskach: prezesi spółek giełdowych, właściciele firm czy managerowie dużych korporacji. Chcą zmienić stresującą codzienność szklanego biura na pracę w spokojnym otoczeniu. To wyciszenie potrzebne jest,  gdy akurat pracują nad sfinalizowaniem dużego kontraktu lub przygotowują się do poważnych negocjacji biznesowych.

Zobacz także: Apartamenty z widokiem na morze

Nowoczesny budynek apartamentowy zapewnia pełen komfort pracy od strony technicznej, Plusem w porównaniu z klasycznym biurem jest panorama za oknem.

– Właśnie ten widok za oknem to główna rzecz, która sprawia, że klienci chcą posiadać apartament w Dune. Zdecydowana większość w czasie rozmów podkreśla, że apartament chcą też wykorzystywać jako miejsce pracy. informuje Cezary Kulesza, kierownik działu sprzedaży i marketingu Mielno Holding Firmus Group.

W dobie mobilnego internetu biuro w miejscowości wypoczynkowej nie zamyka możliwości bycia aktywnym zawodowo. Laptop podłączony do sieci pozwala koordynować nawet największe projekty na odległość.

Nadmorskie inspiracje

Otoczenie plaży, wydm i szumiącego morza to okoliczności sprzyjające powstawaniu twórczych koncepcji. Stąd posiadacze apartamentów w Dune to nie tylko ludzie świata finansów, ale również przedstawiciele wolnych zawodów. Trend ten popularny jest od lat na Zachodzie. Wystarczy spojrzeć na Stany Zjednoczone, gdzie nowojorska bohema wyjeżdża na cały letni sezon, by intensywnie pracować i odpoczywać w swoich rezydencjach w słonecznej Kalifornii. I dopiero jesienią wraca, by zaprezentować efekty swojej kilkutygodniowej pracy twórczej. Czy w Polsce takie zjawisko też można już zauważyć?

– Powoli staje się to modne. Jeden z apartamentów w Dune należy do śpiewaczki Filharmonii Poznańskiej. przyznaje Cezary Kulesza.

Zobacz także: Osiedle RED Park w Poznaniu

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Apartamenty Dune. Fot. Mielno Holding – Firmus Group
Apartamenty Dune. Fot. Mielno Holding – Firmus Group

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

dr Dominik Lubasz

Radca prawny i wspólnik zarządzający w Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych sp.k.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama