reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > SIPUR: Spotkanie Komitetu Zarządzającego PU Europe w Brukseli

SIPUR: Spotkanie Komitetu Zarządzającego PU Europe w Brukseli

23 stycznia 2014 r przedstawiciel SIPUR wziął udział w spotkaniu Komitetu Zarządzającego PU Europe w Brukseli. Na spotkaniu omawiano wyzwania, które obecnie stoją przed branżą materiałów izolacyjnych oraz te, które mogą pojawić się w przyszłości. Szczególną uwagę poświęcono produktom PUR i PIR.

TERMO-HYDRO-IZOLACJE, Sosnowiec, 21.02.2014

SIPUR został Partnerem Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, organizatora II Sympozjum „Termo-Hydro-Izolacje”, którego tematyka była związana z rosnącymi wyzwaniami dot. termoizolacji budynków. Głównym celem sympozjum była analiza problematyki technicznej i prawnej dotyczącej wyrobów, materiałów oraz systemów izolacji cieplnej przegród budowlanych.

Zobacz też: ISOVER wspiera aukcję charytatywną „Budujemy radość dzieciom”

Zobacz też: III-ci Konwent Stolarki dla profesjonalistów pod hasłem „Fakty i Mity”

Zobacz też: LUBDREW 2014 – kolejna edycja Targów Obróbki Drewna

SIBEX 2014, Sosnowiec, 21-23.02.2014

SIPUR objął honorowym patronatem Targi Budowlane SIBEX 2014 w Sosnowcu, w których uczestniczył po raz pierwszy prezentując na swoim stoisku przykładowe produkty izolacyjne wykonane z PU. Kolejna 7 edycja targów SIBEX 2014 odbyła się w dniach 21-23 lutego. Częściami składowymi tego wydarzenia były: Salon Stolarki Budowlanej; Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM-INSTAL; Salon ENERGIA dla DOMU; Salon Bram, Rolet i Ogrodzeń BRAMexpo; Targi Mieszkaniowo-Developerskie; Targi Wyposażenia Wnętrz Silesia INTERIOR oraz Targi Technologii Izolacyjnych IZOLACJE.

BUDMA 2014, Poznań, 11.03-14.03.2014

W marcu br. SIPUR uczestniczył w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2014. Na swoim stoisku przedstawiciele Związku prezentowali oprócz przykładowych izolacji technicznych wykonanych z PU, także makietę dachu skośnego zaizolowanego przy pomocy płyty PIR oraz dachu płaskiego, w którym izolację stanowiła natryśnięta zamknięto-komorowa pianka PU. Ekspozycje ponad 1000 przedsiębiorstw z Polski i zagranicy odwiedziło prawie 50 tysięcy gości. Zdecydowaną większość z nich stanowili profesjonaliści: architekci, handlowcy, wykonawcy, studenci i uczniowie a także inwestorzy.  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

BUDMIKA 2014, Poznań, 23-25.04.2014

W ramach działań skierowanych do przyszłych profesjonalistów branży budowlanej SIPUR został sponsorem Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej BUDMIKA 2014. Konferencja odbędzie się w dniach 23-25.04.2014 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 2. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony www.Budmika.Put.Poznan.Pl.

ZOIIB, Koszalin, 19.03.2014

19 marca br. w Koszalinie odbyła się dla członków Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa prezentacja pt. "Poliuretan - uniwersalny i skuteczny materiał izolacyjny".

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama