reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > FAMUR będzie korzystał z elektronicznej platformy zakupowej

FAMUR będzie korzystał z elektronicznej platformy zakupowej

FAMUR, producent maszyn i urządzeń dla górnictwa, wdrożył i uruchomił elektroniczną platformę zakupową. To narzędzie będzie wykorzystywane przez obecnych i potencjalnych dostawców podzespołów i usług.

Jest to nowe narzędzie do realizacji zakupów, które pozwoli na szybkie odczytywanie zapytań ofertowych i składanie ofert handlowych oraz udział w aukcjach elektronicznych. Dostawcą i operatorem systemu jest firma Logintrade.

Łańcuch dostaw

Przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą z Famurem w zakresie dostarczania wyrobów, surowców i usług wykorzystywanych przez spółkę już mogą rejestrować się na stronie internetowej www.famur.com - w zakładce „dla dostawców”.

Korzystanie z platformy wymaga rejestracji w bazie dostawców. W tym celu należy wybrać odpowiednie kategorie produktowe oraz przekazać dane dotyczące firmy między innymi takie jak: NIP, REGON, EDG.

„Famur stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania na wszystkich polach swojej działalności, począwszy od produkcji ciężkiego sprzętu, po rozwiązania informatyczne. Elektroniczna platforma zakupowa jest kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, które zdecydowaliśmy się wprowadzić.

Dzięki niemu dostawcy mogą w łatwy i szybki sposób otrzymywać oraz przeglądać nasze zapytania ofertowe. Z kolei pracownicy dysponują przejrzystym zestawieniem ofert i dokonują wyboru z pośród najatrakcyjniejszych z nich, co bezpośrednio przekłada się na korzyści ekonomiczne oraz najwyższą jakość asortymentu Famuru” – mówi Adam Wojciechowski, wiceprezes zarządu FAMUR SA.

FAMUR

Famur jest liczącym się na świecie producentem maszyn i urządzeń górniczych. Realizuje kompleksową mechanizację procesu wydobycia węgla kamiennego metodą ścianową, drążenie chodników i tuneli oraz zapewnia projektowanie i dostawę informatycznych systemów zarządzania eksploatacją węgla od przodka ścianowego na powierzchnię kopalni. Ponadto, spółki z Grupy oferują wykonanie robót przygotowawczych do wydobycia węgla, m.in. budowę szybów.

źródło: FAMUR

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Huczko

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama