| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie flotą > Nowe sposoby na zarządzanie flotą i poprawę jej bezpieczeństwa

Nowe sposoby na zarządzanie flotą i poprawę jej bezpieczeństwa

Poprawa bezpieczeństwa jazdy kierowców oraz lepsze zarządzanie flotą pojazdów firmy - to główne korzyści jakie ma teoretycznie zapewnić nowa aplikacja Panel Fleet Manager forDrivers. Na czym pol

Kontrolowanie floty za pomocą aplikacji?

W jaki sposób efektywnie zarządzać flotą, kontrolować pracowników i dodatkowo dbać o ich bezpieczeństwo? Wykorzystując aplikację do grywalizacji forDrivers z Panelem Fleet Manager. Jako jedyna na rynku łączy ona w firmach narzędzia wspierające osoby odpowiedzialne za floty pojazdów, szkolenia i finanse, ucząc też prawidłowych zachowań na drogach.

Klient biznesowy poszukuje rozwiązań, których wdrożenie usprawni pracę zespołu, optymalizując wydatki firmy. Pracodawca okazujący zainteresowanie zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa podwładnych i poprawieniem stanu technicznego pojazdów, wpisuje się w trend promowania bezpieczeństwa na drodze. W jaki sposób stać się takim właśnie szefem? Wystarczy skorzystać z aplikacji forDrivers, dedykowanej również klientom biznesowym. Rozwiązanie, poza wspomnianymi zaletami dla właściciela firmy, niesie też korzyści pracownikowi/kierowcy, który każdego dnia przemierza dziesiątki, setki kilometrów. To on właśnie motywowany jest atrakcyjnymi nagrodami do bezpiecznej jazdy. Na tym polega grywalizacja forDrivers.

Zobacz też: Aplikacja na smartfona do zarządzania flotą

By móc zapoznać się z pełną funkcjonalnością forDrivers, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie, aby otrzymać zaproszenie do intuicyjnego Panelu Fleet Managera. Udostępnia on wygodny sposób zarządzania flotą samochodową.

Panel Fleet Manager forDrivers

Źródło: forDrivers.pl

Takie rozwiązanie pozwala na precyzyjne kontrolowanie pojazdów służbowych, pracowników, a także tworzenie cennych analiz i statystyk. Działania te prowadzą do efektywniejszego zarządzania zasobami ludzkimi, ograniczenia kosztów eksploatacji pojazdów, a także zasilenia budżetu przedsiębiorstwa. Warto również wspomnieć o wyeliminowaniu czasochłonnej części „papierkowej roboty”, gdyż dzięki Panelowi Fleet Manager pojawia się możliwość przechowywania danych w jednym pliku.

Zakres funkcji Panelu Fleet Manager jest bardzo szeroki. Pozwala on na zgromadzenie i analizowanie wielu zróżnicowanych informacji. Daje znać zarządzającemu flotą, gdzie w danej chwili znajduje się wybrany pojazd i przekazuje aktualne dane związane z podróżą (pogoda, stan auta – ruch/postój). Dodatkowo pozwala przeglądać historię zdarzeń (lista tras z mapą cieplną).

Narzędzie przygotowane przez twórców aplikacji forDrivers zapewnia też fleet managerowi dostęp do statystyk jazdy kierowców. Administrator otrzymuje informacje o tym, czy pracownik pojawił się w wyznaczonym, docelowym miejscu i ma wgląd w dane dotyczące przekroczeń prędkości, zgłoszonych zagrożeń, przejazdów w nocy/dzień czy przerw w jeździe oraz informacje związane z rankingiem (liczba kilometrów, godzin za kierownicą itp.).

Zobacz też: Jaki system zarządzania wybrać do floty firmy transportowej?

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Pikus

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »