| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie flotą > Nowe sposoby na zarządzanie flotą i poprawę jej bezpieczeństwa

Nowe sposoby na zarządzanie flotą i poprawę jej bezpieczeństwa

Poprawa bezpieczeństwa jazdy kierowców oraz lepsze zarządzanie flotą pojazdów firmy - to główne korzyści jakie ma teoretycznie zapewnić nowa aplikacja Panel Fleet Manager forDrivers. Na czym pol

Kontrolowanie floty za pomocą aplikacji?

W jaki sposób efektywnie zarządzać flotą, kontrolować pracowników i dodatkowo dbać o ich bezpieczeństwo? Wykorzystując aplikację do grywalizacji forDrivers z Panelem Fleet Manager. Jako jedyna na rynku łączy ona w firmach narzędzia wspierające osoby odpowiedzialne za floty pojazdów, szkolenia i finanse, ucząc też prawidłowych zachowań na drogach.

Klient biznesowy poszukuje rozwiązań, których wdrożenie usprawni pracę zespołu, optymalizując wydatki firmy. Pracodawca okazujący zainteresowanie zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa podwładnych i poprawieniem stanu technicznego pojazdów, wpisuje się w trend promowania bezpieczeństwa na drodze. W jaki sposób stać się takim właśnie szefem? Wystarczy skorzystać z aplikacji forDrivers, dedykowanej również klientom biznesowym. Rozwiązanie, poza wspomnianymi zaletami dla właściciela firmy, niesie też korzyści pracownikowi/kierowcy, który każdego dnia przemierza dziesiątki, setki kilometrów. To on właśnie motywowany jest atrakcyjnymi nagrodami do bezpiecznej jazdy. Na tym polega grywalizacja forDrivers.

Zobacz też: Aplikacja na smartfona do zarządzania flotą

By móc zapoznać się z pełną funkcjonalnością forDrivers, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie, aby otrzymać zaproszenie do intuicyjnego Panelu Fleet Managera. Udostępnia on wygodny sposób zarządzania flotą samochodową.

Panel Fleet Manager forDrivers

Źródło: forDrivers.pl

Takie rozwiązanie pozwala na precyzyjne kontrolowanie pojazdów służbowych, pracowników, a także tworzenie cennych analiz i statystyk. Działania te prowadzą do efektywniejszego zarządzania zasobami ludzkimi, ograniczenia kosztów eksploatacji pojazdów, a także zasilenia budżetu przedsiębiorstwa. Warto również wspomnieć o wyeliminowaniu czasochłonnej części „papierkowej roboty”, gdyż dzięki Panelowi Fleet Manager pojawia się możliwość przechowywania danych w jednym pliku.

Zakres funkcji Panelu Fleet Manager jest bardzo szeroki. Pozwala on na zgromadzenie i analizowanie wielu zróżnicowanych informacji. Daje znać zarządzającemu flotą, gdzie w danej chwili znajduje się wybrany pojazd i przekazuje aktualne dane związane z podróżą (pogoda, stan auta – ruch/postój). Dodatkowo pozwala przeglądać historię zdarzeń (lista tras z mapą cieplną).

Narzędzie przygotowane przez twórców aplikacji forDrivers zapewnia też fleet managerowi dostęp do statystyk jazdy kierowców. Administrator otrzymuje informacje o tym, czy pracownik pojawił się w wyznaczonym, docelowym miejscu i ma wgląd w dane dotyczące przekroczeń prędkości, zgłoszonych zagrożeń, przejazdów w nocy/dzień czy przerw w jeździe oraz informacje związane z rankingiem (liczba kilometrów, godzin za kierownicą itp.).

Zobacz też: Jaki system zarządzania wybrać do floty firmy transportowej?

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »