reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Transport > Worldwide Logistics Polska inwestuje w nowe rozwiązania informatyczne

Worldwide Logistics Polska inwestuje w nowe rozwiązania informatyczne

Wdrożenie nowego systemu informatycznego TMS w Worldwide Logistics Polska jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów. System ten zastąpi rozwiązania obecnie stosowane w całym transporcie drogowym.

Transport Management System (TMS) – czyli System Zarządzania Transportem, wdrażany jest w oparciu o platformę informatyczną SkyLogic na licencji firmy Benson Consultants.

Dzięki nowemu projektowi wszystkie dane operacyjne w tym również finansowe, będą znajdowały się w jednym systemie, spełniającym wszystkie cechy inteligentnego systemu transportowego, który m. in. optymalizuje dystrybucję, automatyzuje większość zadań dyspozytora i poprawia jakość podejmowanych decyzji. 

„Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z firmą Benson Consultants i wybór platformy SkyLogic? To przede wszystkim zintegrowany, innowacyjny system, który dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wiedzy o procesach logistycznych stwarza wielkie możliwości rozwoju i udoskonalania procesów obsługowych naszych klientów. Wybór cieszy tym bardziej, że system zarządzania transportem SkyLogic został uhonorowany główną nagrodą w konkursie „Produkt Innowacyjny dla Logistyki 2010” i regularnie poddawany jest opiniowaniu jednostek naukowych i stowarzyszeń naukowo technicznych. Tak się składa, że Hellmann Worldwide Logistics Polska w tym samy roku otrzymał tytuł Operatora logistycznego 2010 roku” - mówi Juliusz Skurewicz, Prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Funkcjonalność nowego systemu obejmuje wszystkie procesy związane z zarządzaniem logistyką transportu w tym procesy rejestracji i wyceny zleceń, EDI, planowania i wizualizacji tras, rozliczania i fakturowania, a przede wszystkim modelowania sieci logistycznej obejmującej zarówno oddziały własne jak i partnerskie.

W Hellmann Worldwide Logistics Polska jeden z modułów SkyLogic zastąpi dotychczasową aplikację SOLP (System Obsługi Listów Przewozowych) służącą do rejestracji i śledzenia historii zlecenia przy użyciu przeglądarki internetowej.

Wielką zaletą nowej platformy jest także zdalny dostęp klientów do rejestru faktur, informacji o pojazdach i kierowcach, wymiana informacji na etapie rejestracji, przeglądu i akceptacji zleceń.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Adwokacka Ius Cogens

Pomoc prawna z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i gospodarczego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama