| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Spedycja > FIEGE: Ponad 16 proc. wzrost obrotów

FIEGE: Ponad 16 proc. wzrost obrotów

FIEGE Sp. z o.o.  zanotowała ponad 16 % wzrost obrotów co stanowi kontynuację wzrostowego trendu, jaki spółka notuje systematycznie w ostatnich latach swojej działalności.

Dodatkowo, ubiegłoroczny wzrost FIEGE w Polsce możliwy był także dzięki rozpoczęciu współpracy z nowymi klientami. W ubiegłym roku do grona klientów dołączyły kluczowe firmy z branży kosmetycznej, alkoholowej i farmaceutycznej.

„Dynamika, z jaką rozwija się Fiege Sp. z o.o. jest wynikiem konsekwentnie realizowanej przez naszą firmę strategii biznesowej. Wyniki finansowe osiągnięte w 2011 roku wyraźnie potwierdzają, że koncentrowanie się na utrzymaniu wysokiego poziomu usług, rozszerzaniu oferty usług dodanych i spełnianiu najwyższych wymagań naszych Klientów jest dobrym kierunkiem rozwoju. Jesteśmy dumni, że kolejni Klienci docenili jakość naszych usług, zaufali nam i powierzyli świadczenie usług logistycznych. Rok 2011 był bardzo dobrym rokiem, a kolejny zapowiada się równie obiecująco. Jest to ważny rok dla firmy, która w 2012 roku obchodzi 15 lecie działalności na polskim rynku - mówi Piotr Kohmann, Dyrektor Generalny FIEGE Sp. z o.o.

Na polskim rynku grupa Fiege obecna jest od 1997 roku i zatrudnia 500 osób. W 2012 roku obchodzi 15 lecie działalności firmy na polskim rynku.

Firma świadczy usługi dla różnych branż m.in. spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG obsługując ponad 145 tys. m2 powierzchni magazynowej. Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Aureus

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »