| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > DSV: 12 tys. m2 w Prologis Park Poznań II

DSV: 12 tys. m2 w Prologis Park Poznań II

Firma DSV renegocjowała i rozszerzyła umowę najmu około 12 000 m2 w parku magazynowym Prologis Park Poznań II, oferującym łącznie 120 000 m2.

W transakcji pośredniczyła firma doradcza Colliers International.

„Z firmą DSV współpracujemy już od dawna i cieszymy się, że możemy być wsparciem dla tak ważnego gracza na rynku usług transportowo-logistycznych. Jesteśmy dumni, że firma darzy naszych ekspertów dużym zaufaniem i powierza nam swoje kolejne projekty.” – skomentował odpowiedzialny za transakcję Tomasz Kasperowicz, Partner, Dział Powierzchni Magazynowych w Colliers International.

Niedawno Colliers renegocjował także dla DSV umowę najmu 36 000 m2 powierzchni magazynowej w centrum dystrybucyjnym typu Build To Suit (BTS) dedykowanym m.in. do obsługi projektów logistycznych dla wyrobów farmaceutycznych, medycznych i kosmetycznych w Panattoni Park Teresin.

„Colliers International to profesjonalny i sprawdzony partner, dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć mu prowadzenie kolejnego projektu – tym razem w zakresie pozyskania dla DSV około 2 500 m2 powierzchni biurowych na terenie Warszawy.” – komentuje Thomas Jansson, CFO, DSV w Polsce.

DSV 

DSV to dostawca usług transportowo – logistycznych. Dywizja DSV Road oferuje międzynarodowy i krajowy transport drogowy. Spedycja lotnicza i morska organizowana jest przez DSV Air&Sea, a DSV Solutions odpowiada za kompleksowe usługi logistyczne. Grupa DSV Group jest obecna na polskim rynku od 1995 roku.

Colliers International

Colliers International jest wiodącą firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości, zatrudniającą ponad 15 000 pracowników w 481 biurach w 62 krajach. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także doradztwem na rynku inwestycji hotelowych i rekreacyjnych, nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. W Polsce firma działa od 1997 roku.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Dr Katarzyna Pawłowska

Doradca Podatkowy (nr wpisu 11638)

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »