| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Porady internautów > Czy wiesz jak przyspieszyć system Vista?

Czy wiesz jak przyspieszyć system Vista?

Użytkownicy systemu Windows Vista mogą skarżyć się na jego zbyt wolną pracę, dlatego poniżej prezentuję kilka wskazówek, które mogą wpłynąć na poprawienie wydajności tego systemu operacyjnego.

Na początku radziłbym sprawdzić czy wszystkie programy zainstalowane na dysku naszego komputera są nam rzeczywiście potrzebne. Jeżeli posiadasz jakieś niepotrzebne programy, których nie używasz, odinstaluj je.

Na spowolnioną pracę systemu może wpłynąć także fragmentacja plików. Warto wykonać wówczas defragmentację dysku.

Aby przyspieszyć pracę systemu operacyjnego Windows Vista, możemy zmienić ustawienia wyglądu systemu. Zmieńmy na początek wygląd Menu Start na klasyczny.

Możemy pobrać z Internetu specjalny program przyspieszający pracę Visty. Polecam aplikację "CCleaner dostępną w wersji polskiej. Umożliwi ona m.in. usunięcie zbędnych programów czy też niepotrzebnych aplikacji uruchamiających się wraz z włączeniem systemu z Autostartu. Dzięki temu istnieje duża szansa, że nasz Windows Vista będzie funkcjonował sprawniej i szybciej.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

windowsblack
windowsblack

CIT 2018. Komentarz299.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Woźniakowski

Expert zajmujący się problematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi od ponad 20 lat. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, były wieloletni pracownik naukowy Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych. W przeszłości przez wiele lat pracował jako menedżer i konsultant takich międzynarodowych firm doradczych, jak Ernst & Young, Capgemini, Hay Group i Deloitte. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej WorkNet. Główna specjalizacja to projektowanie i wdrażanie systemów motywacji, Zarządzanie Zmianami Organizacyjnymi, zwiększanie potencjału innowacyjności firm i optymalizacja zatrudnienia. Entuzjasta metody Action Learning wykorzystywanej do zespołowego rozwiązywania problemów organizacyjnych i zarządzania wiedzą w organizacji. Autor wielu publikacji na tematy związane z HR, występował na licznych konferencjach i seminariach poświęconych problematyce HR. Wspiera firmy w zarządzaniu ryzykami personalnymi pokazując sprawdzone rozwiązania na przeciwdziałanie mobbingowi czy zagrożeniu szeroko rozumianą dyskryminacją.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK