| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Porady internautów > Czy wiesz gdzie powiesić lustro według Feng Shui?

Czy wiesz gdzie powiesić lustro według Feng Shui?

Lustro to w Feng Shui ma zarówno moc odbijania złej energii, jak i pomnażania dobrej. Zobacz, gdzie najkorzystniej zawiesić lustro w mieszkaniu.

Zadbaj, by lustro nie zniekształcało, bo wprowadza to w nasze życie zafałszowany obraz rzeczywistości. Nie powinno także składać się z kilku małych kawałków ani być nieobramowane - takie powierzchnie rozpraszają energię i przeglądając się w nich, doznajemy uczucia niepokoju.

Lustro powinno być na tyle szerokie, by nie ucinało ramion przeglądającej się w nim osoby oraz powieszone przynajmniej 10 centymetrów wyżej, niż mierzy sobie najwyższy członek naszej rodziny.

Najlepszym miejscem na powieszenie luster są przedpokój, salon i łazienka, należy ich natomiast unikać w sypialni, kuchni i pokojach dziecięcych.

Nie zawieszaj luster naprzeciw drzwi wejściowych do mieszkania, ani po prawej stronie przedpokoju.

Bardzo ważne jest więc, co zawieszone w danym miejscu lustro odbija. Najlepiej, by były to rzeczy ładne, poprawiające nam nastrój, symbolizujące szczęście i dobrobyt – np. kwiaty, pamiątki rodzinne, czy suto zastawiony stół. Lustro nie powinno odbijać okien.

Lustra w sypialni nie powinno wisieć naprzeciw drzwi ani okien. Na noc powinno być zasłaniane. Odsłonięte lustro ustawione naprzeciw łóżka stale odbija nas i naszą sypialnię, wysyłając promieniowanie, które zaburza sen.

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Artdesign
Artdesign

Monitor prawa pracy i ubezpieczeń189.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »