| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Porady internautów > Czy wiesz jak kupić muzykę przez muzadajnia.pl?

Czy wiesz jak kupić muzykę przez muzadajnia.pl?

Zastanawiasz się jak kupić ulubione utwory przez muzodajnię? Sprawdź, jak to zrobić!

W pierwszej kolejności musimy zarejestrować się na portalu Plus.pl i Muzodajnia.pl. Aby przystąpić do zakładania konta wpisujemy w przeglądarce stronę www.muzodajnia.pl.

Jeśli jesteśmy już na stronie klikamy na odnośnik załóż konto, i wypełniamy wyświetlający się formularz wpisując nasz login, imię, hasło, nr telefonu i adres e-mail. Aby zakończyć proces rejestracji przepisujemy hasło z obrazka i zaznaczamy jeszcze pozycje dotyczące umowy. Klikamy Dalej.

Teraz klikamy na Tak, potem na Dalej. Czeka nas weryfikacja konta. Musimy więc odebrać pocztę i poszukać w skrzynce wiadomości od muzdajni. W wiadomości klikamy na odnośnik, a następnie w wolne pole wpisujemy kod, który dostaliśmy SMS. Następnie klikamy na Zmień.

Zatwierdzamy nasz wybór i klikamy Zapisz. Wchodzimy na stronę muzodajnia.pl i klikamy na zaloguj ( w wolne pola wpisujemy swój login i hasło).

Po zalogowaniu się czeka nas ostatni krok w procesie rejestracji. W wolne pola wprowadzamy dowolny nick i wpisujemy numer telefonu. Klikamy na Wyślij. Za chwilę powinniśmy otrzymać SMS z kodem, który należy Po chwili dostaniemy SMS z kodem, który należy wprowadzić w pole pod nickiem. Po raz kolejny klikamy na Wyślij. Serwis automatycznie zaloguje nas do sklepu.

Teraz aby pobierać muzykę musimy w pierwszej kolejności doładować konto wysyłając SMS o dowolnej treści na jeden z numerów ( każdy nr to inna kwota i inna ilość utworów). 1708 (25 utworów, koszt 8 zł); 1716 (100 utworów, koszt 16 zł),1724 (250 utworów, koszt 24 zł).Czekamy na wiadomość potwierdzająca doładowanie i korzystamy.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Anna Grabowska

CFO - Omega Code

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »