| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Członkowie stowarzyszenia miłośników samochodów Mitsubishi o nazwie Klub Mitsumaniaków angażują się w działalność charytatywną, wspierając nieuleczalnie chore dzieci, przebywające pod opieką hospicjów na terenie Polski.

Zapraszamy do pomocy przy spełnianiu marzeń dzieciaków. Aby wziąć udział w zbiórce dla dzieci z Domu Dziecka  należy kliknąć na link:http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=76244. Nie muszą to być wpłaty finansowe, bardzo chętnie przyjmiemy deklaracje spełniania marzeń, które moglibyśmy zaproponować naszym dzieciom, np. przejażdżkę pojazdem rajdowym, sponsorowanie wakacji w atrakcyjnym miejscu, przekazanie pamiątki na licytację, bądź bezpośrednio dla dziecka.” – dodaje Schultz.

W szczery i przejmujący sposób komentuje swój udział w akcji Jarosław Maznas - dziennikarz motoryzacyjny z TVN Turbo:  „W ubiegłym roku byłem kilka razy w hospicjum na Ursynowie. Przed każdą wizytą odczuwałem strach przed spojrzeniem w oczy umierających ludzi. Ale wszystkie zmieniało się w chwili, gdy zamiast śmierci widziałem iskrę radości. Gdy wychodziłem z hospicjum mówiłem sobie, że te wizyty są ponad moją siłę i że już tam nie wrócę. Ale wracałem. Zrozumiałem, że ja potrzebuję zaledwie kilku dni na pokonanie strachu, a Ci których odwiedzałem mieli świadomość już przegranej walki o życie. Czułem, że te spotkania, choć bardzo krótkie, były dla nich czymś niezwykle ważnym - może to był strach przed umieraniem w samotności, a może ostatnia nitka łącząca ich z życiem. Tego nie wiem. Ale właśnie z tego powodu wracałem. Z tego też powodu zdecydowałem się na wzięcie udziału w akcji Mitsumaniaki Dzieciom.”

Swą postawą zachęca każdego darczyńcę Robert Herba - Mitsumaniak i wielokrotny rajdowy mistrz Polski: „Cóż, gdy zapytano mnie czy wezmę udział w przedsięwzięciu Mitsumaniaki Dzieciom, bez sekundy zastanowienia zapytałem co mam robić , gdzie i kiedy mam być - to chyba cały mój komentarz na temat akcji Mitsumaniaki Dzieciom. Jestem jednym z nich i jestem z tego dumny!!!”

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Stowarzyszenie Konsumentów Polskich

Stowarzyszenie zajmuje się ochroną praw konsumentów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK