| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Wydarzenia > Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Mitsumaniaki pomagają dzieciom w hospicjach

Członkowie stowarzyszenia miłośników samochodów Mitsubishi o nazwie Klub Mitsumaniaków angażują się w działalność charytatywną, wspierając nieuleczalnie chore dzieci, przebywające pod opieką hospicjów na terenie Polski.

Zapraszamy do pomocy przy spełnianiu marzeń dzieciaków. Aby wziąć udział w zbiórce dla dzieci z Domu Dziecka  należy kliknąć na link:http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=76244. Nie muszą to być wpłaty finansowe, bardzo chętnie przyjmiemy deklaracje spełniania marzeń, które moglibyśmy zaproponować naszym dzieciom, np. przejażdżkę pojazdem rajdowym, sponsorowanie wakacji w atrakcyjnym miejscu, przekazanie pamiątki na licytację, bądź bezpośrednio dla dziecka.” – dodaje Schultz.

W szczery i przejmujący sposób komentuje swój udział w akcji Jarosław Maznas - dziennikarz motoryzacyjny z TVN Turbo:  „W ubiegłym roku byłem kilka razy w hospicjum na Ursynowie. Przed każdą wizytą odczuwałem strach przed spojrzeniem w oczy umierających ludzi. Ale wszystkie zmieniało się w chwili, gdy zamiast śmierci widziałem iskrę radości. Gdy wychodziłem z hospicjum mówiłem sobie, że te wizyty są ponad moją siłę i że już tam nie wrócę. Ale wracałem. Zrozumiałem, że ja potrzebuję zaledwie kilku dni na pokonanie strachu, a Ci których odwiedzałem mieli świadomość już przegranej walki o życie. Czułem, że te spotkania, choć bardzo krótkie, były dla nich czymś niezwykle ważnym - może to był strach przed umieraniem w samotności, a może ostatnia nitka łącząca ich z życiem. Tego nie wiem. Ale właśnie z tego powodu wracałem. Z tego też powodu zdecydowałem się na wzięcie udziału w akcji Mitsumaniaki Dzieciom.”

Swą postawą zachęca każdego darczyńcę Robert Herba - Mitsumaniak i wielokrotny rajdowy mistrz Polski: „Cóż, gdy zapytano mnie czy wezmę udział w przedsięwzięciu Mitsumaniaki Dzieciom, bez sekundy zastanowienia zapytałem co mam robić , gdzie i kiedy mam być - to chyba cały mój komentarz na temat akcji Mitsumaniaki Dzieciom. Jestem jednym z nich i jestem z tego dumny!!!”

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Biuro Rachunkowe BMGM Spółka z o.o.

Usługi księgowe i doradztwo biznesowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK