REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Pakiety serwisowe dla samochodów

Pakiety serwisowe dla samochodów.
Pakiety serwisowe dla samochodów.
Skoda

REKLAMA

REKLAMA

Przedsiębiorcy korzystający z leasingu samochodu coraz częściej decydują się również na korzystanie z oferty pakietów serwisowych.

Czym charakteryzują się pakiety serwisowe?

REKLAMA

Komfort związany z korzystaniem z samochodu w dobrym stanie technicznym i z gwarancją na kilka lat jest kluczowy dla użytkowników aut. Bez względu na formę finansowania auta – zakup za gotówkę, na kredyt lub w leasingu – Volkswagen Leasing, z myślą o wygodzie klientów kupujących samochody Grupy Volkswagen, już dwa lata temu wprowadził do oferty pakiety serwisowe. Zapewniają one przewidywalność kosztów przeglądów i ewentualnych napraw, a tym samym pozwalają na racjonalne zaplanowanie wydatków nawet na okres 5 lat.

REKLAMA

– Pierwsze pakiety serwisowe wprowadziliśmy w 2012 roku dla marki Audi i Volkswagen Użytkowe, a rok później – dla ŠKODY i SEAT-a. W najbliższym czasie pakiety serwisowe będą też dostępne dla marki Volkswagen osobowe. Tylko w pierwszej połowie 2014 roku klienci zdecydowali się na zakup 2 400 pakietów serwisowych, a ich popularność wciąż rośnie – mówi Rafał Wilczek, kierujący Zespołem Centrum Technicznego Volkswagen Leasing – Nasze Centrum Techniczne jest dostawcą obsługi serwisowej, a wszelkie naprawy w ramach pakietów wykonywane są przez Autoryzowanego Partnera Serwisowego, przy użyciu oryginalnych części i zachowaniu najwyższych standardów jakości. Dla klientów oznacza to, że przy odsprzedaży samochodu ich pojazd będzie miał wyższą wartość.

Zobacz też: Programy do zarządzania flotą samochodową

Pakiety serwisowe także dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, w zależności od swoich potrzeb, mogą wybrać jeden z dwóch – lub trzech, w przypadku ŠKODY – pakietów serwisowych. Każdy z nich obejmuje inne czynności serwisowe, choć dla wszystkich pakietów wspólny jest bazowy zakres prac, oparty na zaleceniach producenta:

• wymiana oleju i podkładki korka oleju,
• wymiana filtrów (oleju, paliwa, powietrza oraz filtra przeciwpyłkowego),
• wymiana płynu hamulcowego,
• wymiana świec zapłonowych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Pakiet rozszerzony dodatkowo obejmuje wymianę: piór wycieraczek, tarcz i klocków hamulcowych, szczęk, cylinderków i bębnów hamulcowych oraz sprzęgła. Dodatkowo elementy te zostaną także naprawione poza okresowymi obowiązkowymi kontrolami w czasie obowiązywania gwarancji i po jej zakończeniu.

Zobacz też: Kiedy warto skorzystać z wynajmu długoterminowego?

REKLAMA

– Większość klientów korzystających z pakietów serwisowych to mikroprzedsiębiorcy, najczęściej prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, choć są również użytkownicy niewielkich flot i osoby indywidualne – wyjaśnia Rafał Wilczek.
We wszystkich pakietach klienci otrzymują preferencyjne stawki na części i usługi. W przypadku finansowania zakupu samochodu poprzez kredyt lub leasing, koszt pakietu można dołączyć do miesięcznych rat. Wszystkie przeglądy nabywcy mogą wykonać w każdym Autoryzowanym Serwisie danej marki Grupy Volkswagen w Polsce, bez względu na to, u którego dealera zakupili pakiet. Dodatkowym atutem jest wygodne dla użytkowników bezgotówkowe rozliczenie napraw.

– Klient ma świadomość, kiedy i z jaką częstotliwością wymienia elementy czy płyny eksploatacyjne w użytkowanym samochodzie, może więc zmienić pakiet serwisowy na najbardziej opłacalny przy danym przebiegu i stopniu zużycia części. Pakiety serwisowe są skonstruowane tak, aby dawały naszym klientom jak największy komfort, poczucie bezpieczeństwa i świadomość niezawodności samochodów z Grupy Volkswagen – podkreśla Rafał Wilczek.

Źródło: Materiały prasowe Volkswagen Leasing

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowe kary dla kierowców przyjęte. Masowo polecą prawa jazdy

Kierowców czeka rewolucja w karaniu za wykroczenia. Przepisy przyjęte przez Parament Europejski niosą poważne zmiany. Reforma ma przyczynić się do zmniejszenia liczby zabitych na europejskich drogach. Oto szczegóły…

Majówka może przynieść spadek cen paliw. Za benzynę Pb 95 możemy zapłacić od 6,61 do 6,72 zł za litr, a za Pb98 od 7,28 do 7,39 zł

W nadchodzący majowy weekend, kierowcy mogą spodziewać się korzystniejszych cen paliw. Eksperci portalu e-petrol.pl prognozują spadek kosztów tankowania, a to z powodu promocji oferowanych przez stacje benzynowe.

Minister zapowiadał rejestrację aut przez internet. Kiedy to będzie możliwe? Data jest znana

Rejestracja auta online będzie. To dobra informacja. Gorsza jest taka, że trzeba będzie na nią poczekać. Wstępnie szefostwo CEPiK mówi nawet o terminie 30 miesięcy. Czy taka rejestracja będzie wymagać wizyty w wydziale komunikacji?

Pożar samochodu elektrycznego. Co zrobić? Jak się zachować?

Pożar Luciad Air w Warszawie sprawił, że na tapet powrócił temat pożarów samochodów elektrycznych. Jak w razie pojawienia się ognia powinien zachować się kierujący pojazdem i inni użytkownicy drogi? Jak gasić ogniwa zawarte w baterii?

REKLAMA

Jazda na rolkach i wrotkach a przepisy drogowe. Rolkarz to pieszy czy kierujący? Jakie ma obowiązki?

Sezon na rolki i wrotki startuje wraz z pierwszymi objawami wiosny. A to oznacza, że warto przypomnieć zasady poruszania się tymi "środkami transportu". Bo ich również dotyczą przepisy drogowe. Na jakie konkretnie zasady wskazują?

To już pewne: samochód zarejestrujesz przez Internet, koniec z kolejką w urzędzie po tablice. Znamy termin

Samych tablic rejestracyjnych jeszcze z sieci nie ściągniemy – choć kto wie, może za jakiś czas będzie można je wydrukować techniką 3D albo zmienią się przepisy i auta dopuszczone do ruchu będą inaczej znakowane niż formie tablic – ale wkrótce formalności związane z rejestracją załatwimy sami przez Internet. Teraz to jest możliwe tylko jeśli upoważnimy do tego dealera w salonie – i to nie każdego.

Zguba w Uberze. Co zostawiają pasażerowie? I jak odzyskać pozostawiony przedmiot?

Zguby w Uberze bywają naprawdę nietypowe. Przykład? W 2023 r. w taksówce znaleziona została np. sztuczna szczęka. Całe szczęście przedmioty pozostawione podczas przejazdu łatwo odzyskać. Pomaga w tym aplikacja.

Drogowa kumulacja na Śląsku. Pijany kierowca z potrójnym zakazem prowadzenia i poszukiwany w jednym aucie

Myśleliście, że nic już was nie zdziwi? No to przeczytajcie tę historię. Policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej Opla. Jak się okazało, jego kierowca był pijany. I miał potrójny zakaz prowadzenia. A to dopiero początek czarnej serii.

REKLAMA

Jak sprawdzić kontrahenta w branży TSL?

Podstawą każdej współpracy biznesowej jest zaufanie. A nic tak nie wzmaga jego poziomu, jak... kontrola i wcześniejsze sprawdzenie kontrahenta. Jak zweryfikować partnerów z branży TSL? To ważne pytanie, aby nie dać się złapać w oszustwo "na zlecenie transportowe".

Dłuższa trasa elektrykiem: ładowanie auta przestaje być problemem bo sieć stacji zaczyna się pokrywać z siecią Biedronki

Wkrótce ruszając w dalszą trasę samochodem elektrycznym i szykując plan podróży łatwiej będzie wybrać market Biedronki na trasie na przerwę połączoną z ładowaniem auta niż przeglądać samą sieć dostępnych stacji ładowania. Biedronka we współpracy z firmą Powerdot stara się w szczególności wypełniać nowymi stacjami ładowania wszelkie białe plamy polskiej elektromobilności.

REKLAMA