reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Rynek > Praca w Goodyear - perspektywy i szanse

Praca w Goodyear - perspektywy i szanse

Studenci z Polski, zwłaszcza inżynierowie, są bardzo cenionymi pracownikami na zachodzie. Wśród pracodawców, którzy mogą spełnić ich ambicję znalazł się m.in. Goodyear, producent opon samochodowych. Co zachęca naszych studentów do pracy dla tej firmy?

Goodyear oferuje wymarzoną pracę?

Polscy studenci wiedzą z kim chcą związać swoją zawodową przyszłość. Odpowiedzi można znaleźć w najnowszym rankingu Universum TOP 100 Poland. W grupie Najlepszych Pracodawców - w kategorii „Inżynieria” - znalazła się m.in. firma Goodyear Dunlop. Najważniejszym kryterium oceny była perspektywa przyszłej kariery.

„Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie 100 Najlepszych Pracodawców 2015 i do tego w kategorii ‘Inżynieria’. Goodyear nieustannie wprowadza innowacyjne produkty, nowe technologie oraz inwestuje w rozwój pracowników. To jak widać jest doceniane nie tylko przez naszych klientów, partnerów biznesowych, ale także młodych ludzi, którzy są na początku swojej kariery zawodowej” - powiedział Leszek Szafran, dyrektor generalny ds. sprzedaży Goodyear Dunlop Tires Polska i Ukraina.

Zobacz też: Goodyear - opona, która wytwarza prąd

Universum Top 100 Poland jest częścią globalnego badania Universum Talent Survey, prowadzonego wśród studentów i profesjonalistów w 57 krajach. Jego ideą jest wskazanie firm oraz branż, które zdaniem przyszłych pracowników są idealnym miejscem do rozpoczęcia kariery zawodowej. Tegoroczny ogólnopolski ranking powstał w oparciu o opinie ponad 23 tys. studentów z 70 uczelni wyższych z kierunków: biznes, IT, nauki humanistyczne, prawo, medycyna i farmacja.

„Obecność w gronie Najlepszych Pracodawców 2015 dowodzi, że kształtowane przez nas środowisko pracy, w którym stawiamy na wspieranie rozwoju talentów, zaangażowanie pracowników oraz działania zespołowe jest postrzegane przez młodych ludzi jako idealne dla nich. Jest to również kolejne ważne wyróżnienie dla Goodyear Dunlop (m.in. po certyfikacie TopEmployer w 2013, 2014 i 2015 roku), które potwierdza, że prowadzona przez nas polityka personalna jest ceniona na rynku pracy” – powiedziała Edyta Górecka, dyrektor ds. personalnych Goodyear Europa Centralna.

Zobacz też: Czy można stworzyć oponę z ryżu? Goodyear już to robi!

Poza wskazaniem wymarzonych pracodawców, ankietowani określili także swoje oczekiwania względem rynku pracy. Okazuje się, że dla 60% z nich najważniejsze jest stabilne miejsce pracy.[1]Połowa respondentów chciałaby pracować w przedsiębiorstwach, w których będą mogli zdobywać specjalistyczną wiedzę. Najmniej istotnym celem zawodowym dla studentów jest zostanie menedżerem i zarządzanie ludźmi. Młodzi Polacy poszukują zwłaszcza firm, które pozwolą im na zachowanie właściwych proporcji pomiędzy karierą zawodową a życiem prywatnym.

[1] Ankietowani mieli możliwość wyboru więcej niż jednej odpowiedzi.

Źródło: materiały prasowe Goodyear

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dr Katarzyna Pfeifer - Chomiczewska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama