| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Rusza przetarg na dokumentację projektową na budowę drogi S5 w Warmińsko-Mazurskim na odcinku Ornowo - Wirwajdy

Rusza przetarg na dokumentację projektową na budowę drogi S5 w Warmińsko-Mazurskim na odcinku Ornowo - Wirwajdy

Coraz bliżej do budowy drogi ekspresowej S5 w województwie Warmińsko-Mazurskim. Rusza przetarg na wykonanie koncepcji programowej, projektu budowlanego i projektu wykonawczego.

Coraz bliżej budowy drogi S5 w okolicach Ostródy

Zadaniem wykonawcy będzie wykonanie koncepcji programowej, projektu budowlanego i projektu wykonawczego dla zadania: Budowa drogi ekspresowej S5 na odcinku Ornowo - Wirwajdy długości ok 5,6 km oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót objętych ww. dokumentacją. Oferty można składać do 10 kwietnia 2017 r.

Więcej informacji na temat budowy dróg w Polsce znajdziesz tutaj

Rusza przetarg na dokumentację projektową na budowę drogi S5 w Warmińsko-Mazurskim

Autor: GDDKiA

W postępowaniu przyjęto cztery kryteria oceny ofert. Oceniane będą następujące parametry:

  1. cena - 60%
  2. doświadczenie kierownika zespołu środowiskowego - 7%
  3. udział audytora bezpieczeństwa ruchu drogowego - 3%
  4. doświadczenie zespołu projektowego - 30%

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje opracowanie koncepcji programowej w terminie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, projektu budowlanego i projektu wykonawczego w terminie 22 miesięcy od dnia zawarcia umowy oraz pełnienie nadzoru autorskiego przez 10 miesięcy dla realizacji obowiązków wynikających z procedury przetargowej na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych i przez 24 miesiące dla realizacji robót budowlanych.

Budowa drogi S5 na odcinku Ornowo - Wirwajdy o dł. ok 5,6 km jest kontynuacją realizowanej obecnie obwodnicy Ostródy w ciągu drogi krajowej nr 16, która docelowo stanie się częścią drogi ekspresowej S5 na odcinku Grudziądz – Ostróda. W ramach zadania przewidziana jest budowa dróg dojazdowych obsługujących teren przyległy, ponadto przebudowane będą drogi poprzeczne innych kategorii kolidujące z drogą S5. Będzie to droga o przekroju dwujezdniowym. Powstanie na niej węzeł  Ostróda Zachód, 3 wiadukty, 1 estakada.

Źródło: GDDKiA

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Radosław Zarzeczny

PR & Account Executive

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »