| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Motonews > Drogi > Yanosik wie, gdzie czekają na kierowców nieoznakowane radiowozy!

Yanosik wie, gdzie czekają na kierowców nieoznakowane radiowozy!

System Yanosik jest systematycznie rozbudowywany. Kolejną opcją wprowadzoną do aplikacji dla kierowców jest alert informujący o nieoznakowanym radiowozie. Dane dotyczące ich lokalizacji będą oczywiście nanosić sami kierowcy.

Opcja ostrzegania przed radiowozami nieoznakowanymi jest dostępna w Yanosiku od kilku lat. Rewolucja polega jednak na tym, że teraz programistom stojącym za aplikacją udało się rozbudować jej funkcjonalność. Kierowcy z jednej strony będą w konkretnych punktach nanosić informacje o obecności pojazdu policji - podając też np. jego numer rejestracyjny. Na podstawie tych danych następnie system będzie ostrzegał innych użytkowników dróg o możliwości spotkania z radiowozem nieoznakowanym.

Yanosik i radiowozy nieoznakowane - informacja graficzna i dźwiękowa

Zadbaliśmy o odpowiednią wizualizację, która nie rozprasza kierowcy. Wystarczy rzucić okiem na belkę w aplikacji, gdzie wyświetlane jest zgłoszenie. W przypadku notyfikacji o nieoznakowanych, pojawiają się tam także takie informacje jak: model auta, miejsce zgłoszenia czy konkretna odległość do tej lokalizacji. Strzałka wskaże także kierunek do danego punktu. Oprócz kreacji graficznej kierowca otrzyma komunikat w formie dźwiękowej. Lektor poinformuje o położeniu dodania notyfikacji o nieoznakowanych z dokładnością do ulicy czy numeru drogi. - powiedział Paweł Bahyrycz - specjalista Yanosika.

Unowocześniona funkcja informowania o radiowozach nieoznakowanych jest dostępna wraz z nową aktualizacją systemu. Co więcej, z opcji mogą korzystać użytkownicy urządzeń opartych zarówno o Androida, jak i iOS.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

pracujwunii.pl

Ekspert w dziedzinie poszukiwania pracy i zatrudnienia za granicą

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »