| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie flotą > Zarządzanie flotą: Alphabet International wchodzi na rynek rumuński

Zarządzanie flotą: Alphabet International wchodzi na rynek rumuński

Alphabet International, jeden z pięciu największych dostawców flot samochodowych w Europie, dzięki współpracy z UniCredit Fleet Management wkracza do Rumuni.

Wraz z rozpoczęciem działalności w Rumunii, Alphabet International oferuje usługi zarządzania flotą już na 19 rynkach. Firma obsługuje klientów w Rumunii dzięki współpracy z UniCredit Fleet Management, spółką zależną UniCredit Leasing.

Leasing: finansowanie floty

Według Nancy Storp, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Alphabet, wejście na rynek rumuński jest naturalną konsekwencją udanej współpracy z UniCredit Leasing w Czechach i na Słowacji.

Ta decyzja będzie korzystna dla obu firm, ponieważ Alphabet zapewni wiedzę i do świadczenie, a UniCredit rozpoznawalność marki. "Na kolejnym ważnym rynku możemy zaproponować naszym klientom wysoki poziom kompetencji i usług” - podkreśla Nancy Storp.

Alphabet oferuje pełen zakres rozwiązań leasingu operacyjnego, takich jak consulting, finansowanie, serwis i wymianę opon, opłacanie podatków oraz kosztów ubezpieczenia. W zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą zdecydować się na wiele dodatkowych opcji, takich jak karty paliwowe, samochody zastępcze, pomoc drogową czy ubezpieczenie prawne.

Zarządzanie flotą. Firma Alphabet

Firma Alphabet jest jedną z pięciu największych międzynarodowych firm, zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem flotami samochodowymi wszystkich marek. Alphabet promuje
zrównoważony model tworzenia i zarządzania mobilnością flot korporacyjnych.

Oferuje kompleksowe, indywidualne, rozwiązania i usługi na każdym etapie współpracy –od doradztwa i finansowania po wsparcie serwisowe. Firma powstała w 1997 roku i w portfolio ma obecnie ponad 530.000 samochodów firmowych, w tym 70.000 w wyłącznym zarządzaniu.

Alphabet jest reprezentowany w 19 krajach. Jako oddział Grupy BMW, Alphabet stosuje identyczne standardy i dba o równie wysoką jakość. Siedziba główna firmy znajduje się w Monachium,
w Niemczech.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

dr Dominik Lubasz

Radca prawny i wspólnik zarządzający w Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych sp.k.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »