reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Jakie korzyści przynosi wdrożenie systemów WMS i TMS?

Jakie korzyści przynosi wdrożenie systemów WMS i TMS?

Jeden system informatyczny do zarządzania transportem oraz logistyką magazynową na całym świecie w całej firmie daje przewagę konkurencyjną, a to co wyróżnia dodatkowo to ich wzajemne połączenie. Po co to wszystko?

Dzięki jednemu systemowi, stosowanemu w całej firmie, na całym świecie, obsługa klientów, którzy są globalnymi koncernami lub firmami działającymi międzynarodowo, jest bardzo sprawna. Systemy IT stosowane np. w Dachser są systemami autorskimi i zostały opracowane przez informatyków firmy.

System jest w miarę zapotrzebowania aktualizowany oraz udoskonalany i jest wykorzystywany obecnie do zarządzania ponad 2 mln palet. Sytuacja ta jest również bardzo komfortowa dla samych klientów, którzy mają pewność, że procesy zachodzące u operatora logistycznego wszędzie działają tak samo. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu firmy, koszty wdrożenia czy przystosowania systemu dla nowego klienta są minimalizowane. Nie trzeba tworzyć nowych nakładek do systemu dla każdego nowego klienta. Można skorzystać z gotowych, sprawdzonych rozwiązań. Klienci, którzy dysponują swoim systemem do zarządzania logistyką, widząc tak opracowany system często stwierdzają, że jest on lepszy – bardziej intuicyjny, kompletny i szczegółowy.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

reklama

Prawne ciekawostki

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Arena Advisory

Doradzamy klientom we wszystkich obszarach podatkowych i prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama