| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > DB Schenker: Euro 2012 to wyzwanie dla branży TSL

DB Schenker: Euro 2012 to wyzwanie dla branży TSL

DB Schenker jeden z operatorów logistycznych Euro 2012, rozpoczął już przygotowania do imprezy. 

„Podczas tegorocznych Mistrzostw przede wszystkim możemy spodziewać się dużego spiętrzenia dostaw i nieprzewidywalnego popytu. Obsługa imprez sportowych charakteryzuje się też wieloma transportami ponadgabarytowymi i dużym naciskiem na bezpieczeństwo w łańcuchach dostaw. Konieczna jest także duża elastyczność w działaniu i silna sieć logistyczna, aby móc szybko reagować na potrzeby klientów” – tłumaczy Rafał Tarasewicz, Senior Business Manager Schenker Sp. z o.o., członek grupy DB SCHENKER sports events.

Inną kategorią będzie z pewnością stan dróg, który nie jest idealny i przez to nie zapewnia takiego komfortu pracy, jak np. w Austrii i Szwajcarii w trakcie Euro 2008. „DB Schenker w Polsce posiada jednak jedną z najbardziej efektywnych organizacji logistycznych w Europie, dlatego Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Polsce i na Ukrainie to kolejny projekt, który zamierzamy zrealizować na najwyższym, światowym poziomie” – dodaje Rafał Tarasewicz.

Euro 20125- Obsługa logistyczna sieci handlowych

Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie będą największą imprezą sportową organizowaną w tej części Europy. Według różnych szacunków firm badawczych do Polski i na Ukrainę może przyjechać ponad 1 milion kibiców. Spowoduje to naturalny wzrost konsumpcji w naszym kraju. DB Schenker od wielu lat zabezpiecza łańcuchy dostaw największych graczy na rynku, w tym większości sieci handlowych.

„Spodziewamy się, że wyniku turnieju obroty handlowe naszych partnerów znacznie wzrosną. Przygotowujemy nasze zasoby operacyjne na ten czas, zarówno jeśli chodzi o doświadczoną kadrę, która będzie pracować na pełnych obrotach, jak i dodatkowy tabor aut naszych przewoźników” – mówi Arkadiusz Wojtas, Project Director DB SCHENKER sports events.

Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki, ponieważ dotyczy różnych sfer i interesariuszy Mistrzostw. DB Schenker ma dedykowaną wyspecjalizowaną ofertę dla dostawców wszelkiego rodzaju towarów i usług związanych z Mistrzostwami, np. dla obsługi programów promocyjnych sponsorów, które będą realizowane przy okazji turnieju.

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Tomala

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK