| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Zarządzanie łańcuchem dostaw > Prologis: Przedłużenie umów na ponad 300 tys. metrów kw.

Prologis: Przedłużenie umów na ponad 300 tys. metrów kw.

Prologis, Inc, właściciel, operator i deweloper nieruchomości przemysłowych w drugim kwartale 2011 roku przedłużył umowy najmu w Europie Środkowo-Wschodniej na ponad 300 000 metrów kwadratowych.

W okresie marzec – czerwiec 2011 roku Prologis przedłużył umowy najmu w centrach logistycznych w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji.

Przedłużenie umów to kolejny sukces dewelopera. W tym roku firma wynajęła całe słowackie portfolio. Poinformowano już o realizacji trzech projektów Built – to – suit (BTS) oraz podpisano nowe wielkopowierzchniowe umowy najmu.

Największe przedłużenia umów najmu w drugim kwartale:

99 040 m²: DHL Solutions (Prologis Park Prague-Jirny, Czechy)

49 740 m²: sektor towarów konsumpcyjnych (Prologis Park Sochaczew, Polska)

29 140 m²: Geodis (Prologis Budaors DC1, Węgry)

17 460 m²: sektor elektroniczny (Prologis Park Galanta-Gan, Słowacja)

16 690 m²: ALDI (Prologis Park Chorzów, Polska)

12 080 m²: ABC Data (Prologis Park Sosnowiec, Polska)

źródło: Prologis

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Cypel

absolwent pedagogiki (specjalizacja doradztwo zawodowe z coachingiem) oraz studiów podyplomowych z zarządzania personelem. Od 2011 roku aktywnie zajmuje się̨ coachingiem, który jest jego pasją. Ukończył Practitioner Coach Diploma, szkolenie certyfikowane przez Noble Manhattan Coaching, International Institute of Coaching and Mentoring oraz Institute of Leadership and Management. Dodatkowo ukończył Coaching Clinic® Licensing Program, szkolenie licencjonowane przez CoachU oraz International Coach Federation, tym samym stając się̨ licencjonowanym trenerem Coaching Clinic®, najbardziej kompleksowego na polskim rynku szkolenia rozwijającego umiejętności coachingowe menedżerów. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju oraz Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Autor artykułów o tematyce coachingowej dla: czasopisma Personel i Zarządzanie oraz tekstów portali prnews.pl, hrnews.pl, architekcikariery.pl, a także autor komentarzy do czterech dylematów etycznych coacha w książce „Profesjonalny coaching zasady i dylematy etyczne w pracy coacha”. Jest również̇ jednym ze współautorów książki „Zastosowanie coachingu w polityce społecznej”. W 2015 r. przeprowadził pierwsze w Polsce badania naukowe nad skutecznością̨ e-coachingu w rozwoju osobistym ludzi.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK