| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Usługi kurierskie > Firma kurierska na II miejscu wśród poządanych pracodawców

Firma kurierska na II miejscu wśród poządanych pracodawców

Specjaliści i menegerowie wybrali najbardziej pożądanych pracodawców, wśród nich, na drugim miejscu na podium znalazła się firma kurierska.

W 4. edycji badania przeprowadzonego w 2013 roku przez Antal International ponad 3000 specjalistów i menedżerów z całego kraju wskazało firmy, w których chciałoby podjąć zatrudnienie. Badanie pod patronatem Business Centre Club obejmowało 12 głównych branż m.in. finanse, budownictwo i nieruchomości, farmację, produkcję przemysłową, FMCG, czy IT i Telekomunikację. W badaniu uczestniczyło 9 grup zawodowych.

"DHL Global Forwarding z blisko 12% wynikiem zajął wysoką, drugą pozycję. Bardzo nas cieszy ten wynik, a fakt że kolejny rok opiniotwórcza grupa menadżerów i specjalistów postrzega nas jako organizację prestiżową, z którą chcieliby się związać zawodowo, utwierdza nas w przekonaniu, że prowadzimy mądrą politykę kadrową, efektywnie zarządzamy naszym zespołem i właściwie motywujemy pracowników” – mówi Krzysztof Bielica, Prezes Zarządu DHL Global Forwarding. ”Naszym celem jest bycie pracodawcą pierwszego wyboru dla specjalistów i menadżerów w branży TSL. Z roku na rok, w najbardziej prestiżowych rankingach zajmujemy coraz wyższe lokaty, w roku 2014 chcemy utrzymać ten trend.” - dodaje Krzysztof Bielica.

Źródło: Materiały prasowe DHL Global Forwarding

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Jeznach

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Inżynier mechanik, doktor ekonomii. W 1981 roku wyjechał z Polski. Przez długie lata mieszkał w Hamburgu i w Moskwie. Po około 10 latach pracy na odpowiedzialnych stanowiskach dla międzynarodowych korporacji (np. dyrektor przedstawicielstwa BMW w Moskwie), od ponad 25 lat prowadzi własne przedsiębiorstwa, kilku firm handlowych (w Niemczech, w Polsce i Rosji), a także firmę konsultacyjną z siedzibą w Moskwie. Po rosyjskim kryzysie walutowym 1998 musiał zamknąć większość swoich firm, ale obecnie jego przedsiębiorstwo znowu kwitnie. W ostatnich latach styl zarządzania firmą znacznie się zmienił. Zrezygnowano ze struktury hierarchicznej, współpraca opiera się na zaufaniu, wykorzystuje potencjał wszystkich pracowników. Po ponad 30 latach życia poza krajem mieszka obecnie w Warszawie. Swój czas zawodowy dzieli między pracę jako prezes spółki handlowej GERSO GmbH (Niemcy), która w ubiegłym roku świętowała swój 25-letni jubileusz, a pracę jako coach, mentor i inspirator. Jest autorem dwóch książek „Sztuka życia“ oraz „Szef, który ma czas“.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK