REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Łatwiejsze zarządzanie przesyłkami w Subiekt GT dzięki Siódemce

REKLAMA

REKLAMA

Dodatek stworzony przez Siódemkę znacznie ułatwia wystawianie m.in. dokumentów przewozowych osobom korzystającym z programu magazynowo-sprzedażowego Subiekt GT.

Nie tylko dla Subiekt GT

REKLAMA

To kolejny duży program magazynowo-sprzedażowy, dla którego Siódemka przygotowała w pełni integrowalny dodatek, pozwalający na wsparcie procesu obsługi przesyłek w firmie. Obecnie rozwiązania Siódemki dostosowane są do systemów magazynowo-sprzedażowych używanych przez blisko połowę firm w Polsce. 7 Business Ship Control to już rodzina 6 aplikacji dedykowanych następującym systemom i programom: Symfonia, Forte, WF-Mag, Sello, Asystent i Subiekt GT. 

Dla małych i średnich firm

Ten ostatni to nowoczesny system sprzedaży dla małych i średnich firm, poszukujących sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu lub punktu usługowego. 7 Business Ship Control dla Subiekt GT to jedyne na rynku rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom tego programu zarządzanie przesyłkami w ramach spójnego i bezpiecznego systemu. Po instalacji, 7 BSC staje się częścią Subiekta GT, umożliwiając w intuicyjny i prosty sposób przygotowanie dokumentów przewozowych oraz efektywne zarządzanie procesem obsługi przesyłek w firmie. Dzięki 7 BSC dedykowanemu Subiekt GT użytkownik może zapomnieć o czasochłonnym przenoszeniu danych oraz konieczności dodatkowej integracji programu z aplikacjami firm kurierskich.

Podstawowe funkcjonalności aplikacji 7 Business Ship Control dla systemu Subiekt GT:

Dalszy ciąg materiału pod wideo

• możliwość pełnej konfiguracji danych do wysyłki z bazy własnej danego programu magazynowo–sprzedażowego - każda przesyłka jest przygotowywana zgodnie ze zdefiniowanym wcześniej szablonem lub, w przypadku uzupełnienia przez użytkownika informacji o towarze (waga, wielkość opakowania lub łączna ilość opakowań w przypadku towarów składających się z wielu części), będzie pobierana z bazy towarów programu magazynowo-sprzedażowego.
• możliwość tworzenia listu przewozowego na podstawie danych z faktury sprzedażowej - natychmiast po wystawieniu faktury lub dokumentu wydania, program drukuje dokumenty przewozowe dla kuriera.
• możliwość tworzenia listu przewozowego niepowiązanego z żadnym dokumentem handlowym - istnieje możliwość wysłania do kontrahenta (klienta) dodatkowych paczek np. z dokumentami lub innymi przedmiotami, które nie są towarem.
• wydruk listu przewozowego na dowolnej drukarce laserowej w formacie A4 lub etykiety samoprzylepnej na drukarce termicznej.
• przygotowanie i drukowanie zbiorczego dokumentu wydania przesyłek kurierowi w formie dokumentu wydania - klient może przez cały dzień przygotowywać przesyłki i wystawiać faktury, a raz dziennie wydrukować wszystkie listy przewozowe i/lub dokument wydania dla kuriera, który przyjedzie je odebrać.
• pobieranie aktualnych statusów etapu doręczenia przesyłki, przypisanych do Odbiorcy lub dokumentu sprzedaży (faktury lub WZ) - funkcja ta umożliwia śledzenie statusów doręczeń wszystkich nadanych przez siebie paczek, bez konieczności przepisywania numerów listów przewozowych na strony www firm kurierskich.
• tworzenie szablonów dokumentów za pomocą modułu konfiguracyjnego aplikacji - moduł wysyłkowy 7 BSC dla Subiekt GT umożliwia tworzenie dowolnej ilości szablonów wysyłki, nawet dla każdej pojedynczej pozycji towaru lub kanału sprzedaży.

Aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo systemu informatycznego klientów, aplikacja została przygotowana we współpracy z autoryzowanym partnerem InsERT S.A. firmą Smart-Office.

Źródło: Materiały prasowe Siódemka

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moto
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Minister zapowiadał rejestrację aut przez internet. Kiedy to będzie możliwe? Data jest znana

Rejestracja auta online będzie. To dobra informacja. Gorsza jest taka, że trzeba będzie na nią poczekać. Wstępnie szefostwo CEPiK mówi nawet o terminie 30 miesięcy. Czy taka rejestracja będzie wymagać wizyty w wydziale komunikacji?

Pożar samochodu elektrycznego. Co zrobić? Jak się zachować?

Pożar Luciad Air w Warszawie sprawił, że na tapet powrócił temat pożarów samochodów elektrycznych. Jak w razie pojawienia się ognia powinien zachować się kierujący pojazdem i inni użytkownicy drogi? Jak gasić ogniwa zawarte w baterii?

Jazda na rolkach i wrotkach a przepisy drogowe. Rolkarz to pieszy czy kierujący? Jakie ma obowiązki?

Sezon na rolki i wrotki startuje wraz z pierwszymi objawami wiosny. A to oznacza, że warto przypomnieć zasady poruszania się tymi "środkami transportu". Bo ich również dotyczą przepisy drogowe. Na jakie konkretnie zasady wskazują?

To już pewne: samochód zarejestrujesz przez Internet, koniec z kolejką w urzędzie po tablice. Znamy termin

Samych tablic rejestracyjnych jeszcze z sieci nie ściągniemy – choć kto wie, może za jakiś czas będzie można je wydrukować techniką 3D albo zmienią się przepisy i auta dopuszczone do ruchu będą inaczej znakowane niż formie tablic – ale wkrótce formalności związane z rejestracją załatwimy sami przez Internet. Teraz to jest możliwe tylko jeśli upoważnimy do tego dealera w salonie – i to nie każdego.

REKLAMA

Zguba w Uberze. Co zostawiają pasażerowie? I jak odzyskać pozostawiony przedmiot?

Zguby w Uberze bywają naprawdę nietypowe. Przykład? W 2023 r. w taksówce znaleziona została np. sztuczna szczęka. Całe szczęście przedmioty pozostawione podczas przejazdu łatwo odzyskać. Pomaga w tym aplikacja.

Drogowa kumulacja na Śląsku. Pijany kierowca z potrójnym zakazem prowadzenia i poszukiwany w jednym aucie

Myśleliście, że nic już was nie zdziwi? No to przeczytajcie tę historię. Policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej Opla. Jak się okazało, jego kierowca był pijany. I miał potrójny zakaz prowadzenia. A to dopiero początek czarnej serii.

Jak sprawdzić kontrahenta w branży TSL?

Podstawą każdej współpracy biznesowej jest zaufanie. A nic tak nie wzmaga jego poziomu, jak... kontrola i wcześniejsze sprawdzenie kontrahenta. Jak zweryfikować partnerów z branży TSL? To ważne pytanie, aby nie dać się złapać w oszustwo "na zlecenie transportowe".

Dłuższa trasa elektrykiem: ładowanie auta przestaje być problemem bo sieć stacji zaczyna się pokrywać z siecią Biedronki

Wkrótce ruszając w dalszą trasę samochodem elektrycznym i szykując plan podróży łatwiej będzie wybrać market Biedronki na trasie na przerwę połączoną z ładowaniem auta niż przeglądać samą sieć dostępnych stacji ładowania. Biedronka we współpracy z firmą Powerdot stara się w szczególności wypełniać nowymi stacjami ładowania wszelkie białe plamy polskiej elektromobilności.

REKLAMA

Blisko milion pasażerów. Tylu w 2023 r. przewiozły wąskotorówki. Nie wiedzieliście, że takie pociągi jeszcze jeżdżą?

Koleje wąskotorowe po latach zapomnienia znów stają się popularne w Polsce. W 2023 r. podróżowało nimi ponad 948 tys. osób. To prawie dwukrotnie więcej niż przed 10 laty. A to nie koniec ciekawych statystyk.

Mitsubishi się rozpędza. Nowy ASX stał się właśnie starym ASX-em. Na rynku zadebiutuje nowsza wersja

Mitsubishi szykuje się do liftingu nowego ASX-a. Samochód w zmienionej formie zadebiutuje w Polsce już jesienią tego roku. Tak, dobrze zgadliście. W tle nowego ASX-a nadal powiewać będzie francuska flaga. A metod modernizacji można upatrywać w poliftingowym Capturze.

REKLAMA