| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Usługi kurierskie > Szybciej w wadze ciężkiej

Szybciej w wadze ciężkiej

Nowa usługa na rynku przesyłek o ciężkiej wadze i dużym gabarycie. Teraz można je wysyłać ekspresowo.

To dobra wiadomość dla wszystkich, którym zdarza się mieć pilną potrzebę wysłania za granicę przesyłki ciężkiej i wartościowej.

Dzięki nowej usłudze klienci UPS mogą obecnie zlecać dostawy palet o masie powyżej 70 kg równie łatwo, co w przypadku zwykłych przesyłek, realizowanych w ramach sieci połączeń lotniczych UPS z 37 portów lotniczych – w tym z Polski – do 41 krajów i terytoriów przeznaczenia. Usługę dostawy od „drzwi do drzwi” w określonym dniu wyróżnia jeden z najszybszych czasów przewozu w branży, w tym dostaw na drugi dzień z Europy, regionu Azji i Pacyfiku, obu Ameryk do Stanów Zjednoczonych oraz dostaw w dwa dni do Europy z krajów Azji i Pacyfiku, Stanów Zjednoczonych i obu Ameryk.

W ramach usługi UPS Worldwide Express Freight firma oferuje te same możliwości, co w przypadku usługi kurierskiej UPS Worldwide Express, w tym zautomatyzowane przygotowanie przesyłki, monitorowanie przesyłki przez internet oraz proaktywną technologię wysyłania powiadomień. Ponadto zarówno ekspresowe przesyłki frachtowe, jak i kurierskie, są łączone w ramach jednego rachunku klienta.

„Globalny handel ma dla naszych klientów podstawowe znaczenie, dlatego też UPS Worldwide Express Freight ma pomagać firmom w szybszym docieraniu do rynku oraz w pozyskiwaniu nowych nabywców i podnosić ich konkurencyjność” – powiedział Ed Buckley, prezes UPS ds. marketingu. „(...) Klienci, szczególnie z segmentów produkcji przemysłowej, motoryzacji, high-tech, handlu detalicznego i branży medycznej, pytali nas o dostępność tych samych opcji dla pilnych przesyłek frachtowych”.

Źródło: Materiały prasowe UPS

reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »