| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Spedycja > Hellmann: Nowe połączenia drobnicowe z Ukrainy do Polski

Hellmann: Nowe połączenia drobnicowe z Ukrainy do Polski

Hellmann Worldwide Logistics Polska uruchomił regularne, cotygodniowe połączenia drobnicowe na Ukrainie do Polski. Dzięki tym połączeniu terminale konsolidacyjne w Nowym Tomyślu, Chorzowie oraz Raszynie uzyskały połączenie z Kijowem.

Zważywszy na wzrost gospodarczy Polski i Ukrainy, powiązanie z trzema terminalami w Polsce umożliwi Ukrainie połączenie z kilkoma europejskimi liniami transportowymi oraz dystrybucję towarów z Kijowa na teren całej Ukrainy w ciągu 24h - 28h po zakończeniu odprawy celnej.

Głównym obszarem zainteresowania jest tutaj obsługa stałej wymiany handlowej pomiędzy UE a Ukrainą przez Polskę oraz obsługa drobnicowa. Zakres usług został rozszerzony o przepakowywanie, etykietowanie, magazynowanie i dokumentowanie towaru, jak również dostawę towaru pod zamknięciem celnym poprzez terminal celny w Kijowie do innych miast na terenie Ukrainy.

Dostawa towarów niebezpiecznych (ADR) również znajduje się w portfolio Hellmann East Europe.

Z uwagi na stały wzrost potrzeb Klientów na rynku oraz ożywienie gospodarcze w Polsce i na Ukrainie, Hellmann East Europe promuje rozwój partnerstwa pomiędzy sąsiadującymi krajami.

„Korzystanie z trzech terminali w Polsce daje nam możliwość oferowania naszym klientom usług lepszej jakości oraz bardziej elastycznych rozwiązań"- powiedział Roland Schuller, członek zarządu Hellmann East Europe.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Skibiński

Specjalista w zakresie prawa samorządowego, gospodarczego oraz spraw odszkodowawczych. Kancelaria prowadzi blog prawniczy „Filiżanka Prawa”.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »