| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Moto > Logistyka > Magazynowanie > Nowy oddział Fine Logistics

Nowy oddział Fine Logistics

Firma Fine Logistics otworzyła oddział w Gdańsku. Do tej pory lokalne biura firmy znajdowały się w centralnej i południowej części kraju: Pruszków, Leśmierz, Poznań, Wrocław, Gliwice.

Tym razem wybór lokalizacji padł na Gdańsk, gdzie 1 listopada 2012 r. oficjalnie został uruchomiony nowy oddział oraz magazyn wysokiego składowania o powierzchni 2550m2.
Lokalizacja ta będzie przede wszystkim odpowiedzialna za obsługę logistyczną rejonu pomorza.

Biuro i magazyn Fine Logistics mieszczą się w Panattoni Park Gdańsk. Wybór tego miejsca na prowadzenie działalności nie był bez znaczenia. Centrum albowiem znajduje się w pobliżu obwodnicy południowej Trójmiasta, łączącej autostradę A1 z drogą krajową numer 7. Położenie geograficzne gdańskiego oddziału w powiązaniu z sąsiedztwem bogatego zaplecza logistycznego i węzła komunikacyjnego ma znaczny wpływ na strategię operacyjną Fine Logistics i jej przyszłą działalność.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Nasze recenzje

Ostatnio na forum

Prawne ciekawostki

Eksperci portalu infor.pl

Jadwiga Czarnowska

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Wrocławski). Jest mgr ekonomii – uzyskała dyplom na Wydziale Gospodarki Narodowej w Katedrze Handlu Zagranicznego AE. Jest absolwentką również Alliance Française. Otrzymała w Paryżu francuski dyplom DS.-d’Etudes Françaises Modernes. Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe jako kierownik działów finansowo-księgowych przedsiębiorstw i resortu budżetowego oraz jako wykładowca kursów i szkoleń z zakresu rachunkowości przedsiębiorstw, rachunkowości budżetowej i finansów publicznych. Prowadzi również szkolenia z zakresu praktycznego wykorzystania programów księgowych do zadań księgowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK