reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Biuro podróży > Przedsiębiorcy kolejny raz mogą ubiegać się o dotacje na rozwój e-usług

Przedsiębiorcy kolejny raz mogą ubiegać się o dotacje na rozwój e-usług

Od 26 października przedsiębiorcy będą mogli kolejny raz w tym roku składać wnioski o dofinansowanie na rozwój usług elektronicznych.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła trzecią rundę aplikacyjną w ramach Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”. Wnioski o dofinansowanie projektów można składać od 26 października do 13 listopada 2009 r. za pośrednictwem poczty, bądź bezpośrednio w siedzibie właściwej Regionalnej Instytucji Finansującej.

O wsparcie mogą ubiegać się mikro lub mali przedsiębiorcy posiadający siedzibę bądź miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Przy czym muszą oni prowadzić działalność gospodarczą nie dłużej niż 1 rok od dnia rejestracji firmy.

Dofinansowaniem objęte zostaną projekty polegające na świadczeniu e-usługi oraz tworzeniu produktów cyfrowych, koniecznych do ich świadczenia. Projekty mogą być objęte wsparciem przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące. Wymaganym produktem projektów kwalifikowanych do wsparcia jest przygotowanie, wdrożenie i świadczenie e-usług.

Poziom wsparcia może sięgnąć nawet 85% wydatków kwalifikowanych. Wysokość pomocy unijnej dla jednego projektu nie może być niższa niż 20 tys. zł i nie noże przekroczyć 1 mln zł.

Wniosek o dotację na rozwój e-usług należy wypełnić w Generatorze Wniosków na podstawie Instrukcji wypełnienia wniosku o dofinansowanie. Składany jest w formie papierowej i elektronicznej wraz z niezbędnymi załącznikami.

Zobacz wzór wniosku o dofinansowanie projektu >>>

Alicja Fal

reklama

Czytaj także

Autor:

Źródło:

PARP
Kodeks pracy 2020. Praktyczny komentarz z przykładami129.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Iga Kalinowska

Aplikant adwokacki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama