Kategorie

Programy dla firm, Bezpłatna

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Wirtualne Szkolenie to doskonale narzędzie do  wspomagania procesu prowadzenia szkoleń i prezentacji.
Kalkulator odsetkowy to program umożliwiający obliczanie odsetek podatkowych, ustawowych i umownych; odsetek od pojedynczej kwoty; odsetek łącznie od kilku kwot i wielu innych.
Program służący do przygotowywania przelewów i wpłat gotówkowych dla Urzędu Skarbowego czy ZUS.
Program jak sama nazwa wskazuje służy do prezentacji kursu walut, które pobiera za pośrednictwem Internetu z bardzo obszernej bazy NBP.
Program wspomagający pracę lekarza dowolnej specjalizacji, umożliwia prowadzenie kartotek pacjentów, pracodawców, chorób i leków.
CAD Rozkrój to program stworzony w celu optymalizacji wykorzystania materiału podczas wytwarzania mebli.
Ten program nadaje się zarówno do firm produkcyjnych, usługowych jak i handlowych. Jest to idealne rozwiązanie, które pozwoli z jednego miejsca sterować całą firmą.
CRM Berberis Minima to ograniczona funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatna odmiana programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem - CRM Berberis firmy BMS Creative.
Jest to podstawowa, nieskomplikowana w obsłudze, aplikacja klasy CRM (Customer Relationship Managment) przeznaczona do obsługi przez jednego użytkownika.
Darmowy pakiet księgowy w skład, którego wchodzą: VATowiec, program finansowo-księgowy z obsługą magazynu i sprzedaży, Kadrowiec - program kadrowo-płacowy oraz Celin - program do obsługi celnej.
Ewidencja Pojazdów jest bezpłatnym programem, przy pomocy którego można wprowadzać i ewidencjonować koszty i przejazdy w firmie, która używa pojazdów prywatnych do działalności gospodarczej firmy.
Auto Harmonogram to dedykowany dla firm, program wspomagający planowanie wszelkich czynności okresowych związanych z eksploatacją pojazdów.
Bezpłatny program został przygotowany z myślą o tych klientach, którzy szukają rozwiązania pozwalającego na wystawianie faktur VAT i tak zaprojektowany, by w przyszłości umożliwić bezproblemową współpracę z pozostałymi programami firmy MADAR.
Darmowy, lecz rozbudowany i w pełni funkcjonalny program do fakturowania z obsługą drukarki fiskalnej.
Prosty w obsłudze, niezbyt skomplikowany, ale darmowy  program do fakturowania. Dobra oferta dla wszystkich, którzy prowadzą drobną działalność handlową w internecie i cenią sobie przede wszystkim brak opłat i prostotę.
Faktura 1! Plus to bezpłatny program stworzony przez firmę TGSoft, służący do fakturowania.
EuroFirma Start to bezpłatna odmiana zintegrowanego pakietu dla firm EuroFirma opracowanego przez firmę Humansoft.
Darmowy program finansowo-księgowy z obsługą magazynu i sprzedaży umożliwiający prowadzenie zarówno tzw. uproszczonej jak i pełnej rachunkowości.
Jest to bezpłatny program stworzony z myślą o płatnikach składek na ubezpieczenie społeczne. Celem programu jest ułatwienie płatnikom współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
Kalkulator finansowo-emerytalny Kafinerjest prostym programem, przy pomocy którego można liczyć wypłatę netto, płacę brutto, składki ZUS, czy też różnego rodzaju odsetki.