| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > III Forum Motywacji na produkcji

III Forum Motywacji na produkcji

Ludzie tworzą prawdziwą wartość fabryki. Od rozwoju ich kompetencji i zaangażowania zależy rozwój firmy. III Forum Motywacji na Produkcji podejmie kilka istotnych problemów związanych z motywacją pracowników, między innymi przekazania odpowiedzialności za końcowy efekt pracy, rozwoju pracowników zgodnych z ich oczekiwaniami - angażowania do ciągłego doskonalenia oraz problemu „solving mindset”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

motywacjanaprodukcji BlueBusinessMedia #dobrakonferencja #superwarsztat #dobrespotkanie #bluebusinessmedia #produktywnosc #zaangazowanie

Ludzie tworzą prawdziwą wartość fabryki. Od rozwoju ich kompetencji i zaangażowania zależy rozwój firmy. III Forum Motywacji na Produkcji podejmie kilka istotnych problemów związanych z motywacją pracowników, między innymi przekazania odpowiedzialności za końcowy efekt pracy, rozwoju pracowników zgodnych z ich oczekiwaniami - angażowania do ciągłego doskonalenia oraz problemu „solving mindset”.

Przy stolikach dyskusyjnych podjęte zostaną tematy wojny wynagrodzeniowej pomiędzy zakładami, zatrudnienia i adaptacji pracowników z Ukrainy, różnorodności wiekowej w zespołach produkcyjnych, motywującego systemu oceny pracowników. Nieustanna dbałość o podnoszenie kultury organizacyjnej firmy jest wyrazem szacunku do pracownika i jednocześnie powodem do satysfakcji. Innymi słowy motywacja jest bardzo istotnym czynnikiem w osiągnięciu sukcesu.

Wśród gości specjalnych będą: Aleksander Wyciślik z Lear Corporation, Tomasz Miazek z Kompanii Piwowarskiej, Paweł Sierakowski z Grupy ORLEN, Piotr Kruczek z 3M.

Na szczególną uwagę zasługują warsztaty prowadzone przez doradcę biznesowego Marka Forkuna, który podczas warsztatów opowie o Przywództwie Lean w halach produkcyjnych Toyoty.

„Usprawnienie procesów w przedsiębiorstwach jest i powinno być priorytetem. Źle zorganizowane procesy powodują nie tylko opóźnienia w produkcji ale są sporym kosztem dla firm. Rozwój przedsiębiorstwa zależy od sposobu w jaki ludzie zostaną zorganizowani i zmotywowani do pracy.

Mam nadzieje, że się tam zobaczymy.” - zaprasza Rafał Golan, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Blue Business Media.

Relacja z zeszłorocznej konferencji: Relacja Video

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

III Forum Motywacji na produkcji /Fot. Fotolia
III Forum Motywacji na produkcji /Fot. Fotolia

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kalicińska

Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »