| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Personel > Rekrutacja > Narzędzia HR a efektywność sił sprzedaży. Od intuicji i ogólnej wiedzy do specjalistycznych rozwiązań

Narzędzia HR a efektywność sił sprzedaży. Od intuicji i ogólnej wiedzy do specjalistycznych rozwiązań

W końcu stycznia rozpoczęło się internetowe badanie Instytutu Rozwoju Biznesu i Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem, które dotyczy stosowania narzędzi HR w rekrutacji pracowników i menedżerów sprzedaży oraz w diagnozie potrzeb szkoleniowych.

W końcu stycznia rozpoczęło się internetowe badanie Instytutu Rozwoju Biznesu i Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem, które dotyczy  stosowania narzędzi HR w rekrutacji pracowników i menedżerów sprzedaży oraz w diagnozie potrzeb szkoleniowych.

Ankieta, opracowana przez ekspertów Instytutu i Fundacji, jest adresowana do pracowników działów personalnych, w tym HR Biznes Partnerów.

Wypełnij ankietę

Celem badania jest próba udzielenia odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące praktyki HR w odniesieniu do trudnej kwestii, jaką jest efektywność sił sprzedażowych.

Zobacz: Jak znaleźć pracę?

Ściślej rzecz biorąc, jak narzędzia i metodologia ich stosowania przekładają się na wymierne rezultaty funkcjonowania działów sprzedaży.

Szczegółowy raport na temat wyników badania zostanie upubliczniony 8 marca 2013 roku podczas XII Spotkania Eksperckiego, które odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Sienna w Warszawie.

Analizie empirycznych danych i wniosków płynących z badania towarzyszyć będzie dyskusja praktyków i ekspertów o metodologii i efektywności narzędzi HR. Dzięki takiej formule spotkania są ważnym głosem w debacie środowiska HR nad diagnozą i doskonaleniem praktyki zarządzania kapitałem ludzkim w Polsce.

Zobacz: Wiek kandydata a powodzenie w procesie rekrutacji

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Celichowscy Służewska-Woźnicka Spółka Partnerska Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK