| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Wykończenie wnętrz > Bolix: podkład gruntujący – Active Grunt

Bolix: podkład gruntujący – Active Grunt

Bolix Active Grunt to bezzapachowy grunt przeznaczony do gruntowania powierzchni wewnątrz budynków. Wyprodukowany na bazie wodorozcieńczalnych dyspersji akrylowych posiada w składzie dodatkowe mineralne wypełniacze, która zmniejszają chłonność podłoża, zapewniając jednolite krycie farbą.

Podkład gruntujący BOLIX Active Grunt jest bezzapachową, gęstą, białą cieczą, która nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Dzięki temu świetnie sprawdza się we wnętrzach budynków. Wyprodukowany na bazie wodorozcieńczalnych dyspersji akrylowych o wysokiej wydajności, wzbogacony dodatkowo mineralnymi wypełniaczami, skutecznie zmniejsza i ujednolica chłonność podłoża, zapewniając jednolite krycie farbą. Po zastosowaniu preparatu, ściany zachowują zdolność do „oddychania”, czyli przepuszczania pary wodnej. Ponadto, tworząc na nich porowatą strukturę, podkład daje ideale warunki dla skutecznego i trwałego przylegania powłoki malarskiej. A właściwości wzmacniające pokrywaną powierzchnię sprawiają, że możliwe i wskazane jest też stosowanie Active Grunt pod tapetami i płytkami ceramicznymi.

BOLIX Active Grunt doskonale kryje podłoża o różnej chłonności i kolorystyce, co czyni z niego uniwersalny podkład do wewnętrznego użytku na powierzchniach takich, jak: płyty gipsowo-kartonowe, gładzie gipsowe, zaprawy i masy szpachlowe oraz tynki gipsowe, wapienne, cementowe i cementowo-wapienne.

Informacje techniczne

Produkt: BOLIX Active Grunt 

Producent: BOLIX

Gęstość: około 1,60 g/cm3

Kolorystyka: biały

Stopień połysku: głęboki mat

Rozcieńczalnik: woda

Temperatura podłoża i otoczenia: od 5 do 25oC

Wilgotność względna powietrza: ≤ 80%

Sposób aplikacji: wałek, pędzel lub poprzez natrysk 

Czas schnięcia: min. 2h

Opakowanie: 5, 10 kg

Cena brutto: od 12,42 zł/kg (w zależności od opakowania)

Zobacz także: Bolix: zestawy naprawcze

Źródło: Bolix

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

ExpaTax

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »