| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Wykończenie wnętrz > Masa samopoziomująca: Baumit Nivello Centro

Masa samopoziomująca: Baumit Nivello Centro

Masa samopoziomująca: Baumit Nivello Centro to szybkowiążąca mieszanka wyrównująca, która wyrówna podłoże, wzmocni je i pozwoli na uzyskanie cichej i ciepłej, nowoczesnej podłogi.

Często dzieje się tak, że misternie ułożona podłoga po pewnym czasie zaczyna skrzypieć. Najczęściej jest to efekt niepoprawnie przygotowanego podłoża, które pod wypływem chodzenia, obciążenia np. meblami czy też wilgoci zaczyna się kruszyć i tracić swoją wytrzymałość. Aby wyeliminować tego typu problemy należy stosować odpowiednie masy samopoziomujące, które wzmocnią podłoże, wyrównają je i będą przenosić obciążenia. Fabrycznie przygotowana mieszanka Baumit Nivello Centro przeznaczona jest do zastosowania w miejscach o wysokich wymaganiach obciążeniowych, co więcej jest ona odporna na obciążenia skupione, np. ruch foteli na kółkach. Dzięki temu na ułożonej podłodze można stawiać meble bez obawy o widoczne na okładzinie podłogowej ślady bądź wgniecenia.

Masa samopoziomująca Baumit Nivello Centro skutecznie przewodzi ciepło. Właściwości te pozwalają stosować ją także w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Szeroki zakres aplikacji od 5 do 30 mm umożliwia nie tylko wyrównanie podłoża, ale także w przypadku remontu mieszkania podniesienie poziomu podłogi w pomieszczeniu. Warto podkreślić, że podłoże wykonane masą samopoziomującą Baumit Nivello Centro jest gładkie, twarde, bez rys i pęknięć, co umożliwia montowanie okładziny bez dodatkowych prac przygotowawczych. Producent zaleca stosowanie masy Baumit Nivello Centro w pomieszczeniach mieszkalnych – przedpokojach, holach, salonach, jak również użyteczności publicznej – biurach czy korytarzach.

Zobacz także: Tynk wapienny Baumit KlimaWhite

Producent: Baumit

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Patrycja Majzner

Ekspert z zakresu rachunkowości i podatków

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »